RuyaTabirleri.com

Rüyada Hafız Görmek

Rüyada hafız görmek, çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Yapılan işlerde başarılı olunmasına, uzak bir yerden mutlu bir haberin alınmasına, büyük bir hastalığa yakalanmış birinin hastalıktan kurtulmasına ve dört gözle bebek bekleyen birinin nur topu gibi bir bebeğe kavuşmasına delalet eder.

Rüyada hafız gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında büyük hayal kırıklığı yaratan işlerinin bir anda düzelmesine, kapanmış kısmetinin açılıp hanesinin bolluk ve bereketinin artmasına ve yapmak istediği işlere girip başarı kazanmasına ve yeni işler için girişimde bulunmasına işaret edilir.

Rüyada Kendisinin Hafız Olduğunu Görmek

Rüyada kendisin hafız olduğunu gören kişinin, işlediği günahlardan tövbe istiğfar etmesi halinde günahlarından arınacağına, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına ve Kuran-ı Kerim öğrenip daha iyi bir kul olacağına yorumlanır.

Rüyada Hafızın Sesini Duymak

Rüyada hafızın sesini duymak, rüyayı gören kişinin, tüm dert, keder, sıkıntı ve stresinden arınacağına delalet eder.

Rüyada Hafızı Kuran Okurken Görmek

Rüyada hafızı Kuran okurken gören kişinin, en kısa sürede hayırlı, aklı başında ve edep erkan bilen bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve Allah’ın izniyle bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olarak yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Camide Kuran Okuyan Hafız Görmek

Rüyada camide Kuran okuyan hafız görmek, aile hayatında yaşanan sorunların biteceğine ve en kısa sürede feraha çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada Hafızı Camiye Girerken Görmek

Rüyada hafızı camiye girerken görmek, rüyayı gören kişi tarafından içtenlikle ve yürekten edilen her duanın Allah katında karşılığını bulacağına delalet eder.

Rüyada Hafızı Eve Çağırtıp Kuran Okutmak

Rüyada hafızı eve çağırıp kuran okutmak, hem dünyada hem ahirette işlerin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!