RuyaTabirleri.com

Rüyada Haham Görmek

Rüyada haham görmek, dirliği, düzeni sağlamak demektir. Özellikle yakın geçmişte karmaşa yaşayan veya aile içinde sıkıntılar meydana gelen kimselerin orta yolu bulup tüm aile üyelerinin birbiriyle yeniden bağ kurmasına vesile olacağına, küslükleri gidereceğine yorumlanır. Bazı durumlarda arabuluculuk yapılacağını, mal paylaşımı yahut miras gibi bir nedenden ötürü yaşanan anlaşmazlıkları yok edecek yöntemler geliştirileceğini delalet eder. Kişinin kendisinden büyük birinden alacağı icazet sayesinde pek çok kişisel problemini çözeceğini, iş yerinde kendisine muhalif kimseleri ikna edeceğini de ifade eder. Haham görmek aynı zamanda çokuluslu bir şirkette çalışmak, yeni kültürleri görüp, tanımak anlamındadır. Bazı durumlarda kişinin uzun süre seferi olacağını, yurt dışı seyahatlerine çıkacağını veya görev için gideceğini de bildirir.

Rüyada Haham Olmak

Genellikle yabancılık çekilecek veya kişinin daha önce hazırlık yapmadığı bir konuyla karşılaşacağı veya böyle bir durum içine gireceğini işaret eder. İş değişikliğinin söz konusu olduğu durumlarda rüya sahibinin gireceği yeni işte ilk zamanlar uyum sıkıntısı yaşasa da, zamanla çalışanların kendisine sıcak, samimi davranmaları ile tüm çekingenliğini kolaylıkla üstünden atacağını da delalet eder. İkinci üniversite okumak, yeni bir alanda ihtisas yapmak manasına da gelir.

Rüyada Hahamla Konuşmak

Birine akıl sormak veya bu kimsenin fikrine ihtiyaç duymak demektir. Özellikle yeni iş kurma aşamasında olan kişilerin yanlış adım atmamak için kendilerinden deneyimli birinden yardım alacaklarını ve bu sayede geleceklerini sağlam zemin üzerine inşa edeceklerini delalet eder. Yüksek mertebeli kişilerle arkadaşlık kurmak, işinde uzman, saygı duyulan insanlarla tanışmak anlamındadır.

Rüyada Haham Görmenin Psikolojik Yorumu

Manevi zenginliğin, ruhsal açıdan dengeli oluşun ve kişinin günlük hayatında hoşgörü esasına uygun şekilde davrandığının ifadesidir. Farklılıklara tahammül gösteren, bencillikten uzak durmaya çalışan kişilerin fedakar ve iyilik seven bir yapıya sahip olduklarını, olgun tavırları ile her zaman sevildiklerini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!