RuyaTabirleri.com

Rüyada Hak Görmek

Rüyada hak görmek, zaferle sonuçlanacak bir işe girişimin habercisidir. Bugüne değin hiç durmadan çalışan ve disiplininden asla taviz vermeyen rüya sahibinin kendisi kadar ailesini de onurlandıracak işler yapacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına alamettir. Hak gören kişi düşmanlarını yener ve etrafında korkuyla beraber bir saygınlık izlenimi de bırakır. Gözü pek davranarak sorunları kısa sürede çözmek anlamına gelen rüya, kısmetli bir sürecin içinde olunduğuna, kader ve şans çarkının kişiden yana döndüğüne de yorumlanır. Geçim açısından kolay bir hayata sahip olacak rüya sahibinin bundan sonra da dara düşmeyeceği için keyfinin hiç bozulmayacağı, elde ettiği zenginliğin azalmayacağı ve bu şekilde hayatına devam edeceği anlamına gelir.

Rüyada Hak Vermek

Birine hak verdiğini görmek, gerçek hayatta da sevilen birine destek olup, arka çıkılacak demektir. Kişinin kendisinin de tanık olduğu bir tartışmada tarafsız şekilde görüşlerini söyleyerek orta yolu bulacağına ve husumet içinde olan kişileri barıştıracağına yorumlanır. Ev içinde herkese eşit muamele eden rüya sahibinin iş yerinde de aynı şekilde davranması sonucunda çok sevilen bir yönetici olacağına, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Hak Yemek

Günah işlemek suretiyle kişinin yanlış yollara saparak hayatına devam edeceği anlamına gelir ve kötü gidişatın sonucunda mal varlığı başta olmak üzere, sevdiği kimseleri de kaybedeceğine yorulur. Hak yediğini gören kişinin inancı zayıflar ve ailesini önemsemez. Aşırı bencil tutum içine girecek olan rüya sahibinin insanların sıkıntılarına burun kıvıracağını, sadece kendini düşünerek yaşayacağı gibi, hiçbir zaman aradığı mutluluğu da bulamayacağını delalet eder.

Rüyada Hak Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişinde haksızlığa uğramış kimselerin hala içten içe o olayı düşündüklerini ve sürekli geçmişe dönüp o anı düzeltmek, hak ettiklerini almak istediklerine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!