RuyaTabirleri.com

Rüyada Halamı Görmek

Rüyada halamı görmek, rüyayı gören kişiye destek olacak, zenginliğinden sunacak, ona menfaat getirecek bir kişinin varlığına işaret ederken bu kimsenin ona verdiği emek sayesinde kendisi üzerinde hakkı olduğunu düşünerek davranacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine işaret eder. İyi olduğu kadar bazen de işgüzarlık edecek birinin varlığına yorulur.

Rüyada Halamın Oğlunu Görmek

Rüyayı gören kişinin anlaşamadığı sürekli didişme, sürtüşme ve tartışma halinde olacağı bir kimse ile bir araya geleceğine, o kişiyi istese de hayatından çıkaramayacağına ama hiçbir zaman da bir türlü aynı görüş birliği içerisinde olamayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin arasındaki huzursuzluğun hiç bitmeyeceği ve sorunların da çözülmeyeceği bir insana tabir edilir.

Rüyada Halamın Kızını Görmek

Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişiyi canı gönülden seven, onu koruyan, savunan, yaptığı her işin arkasında duran, maddi olarak da manevi olarak da ondan hiçbir şeyini esirgemeyen iyi kalpli, cömert ve samimi insanların varlığına alamet eder.

Rüyada Ölen Halamı Görmek

Rüyayı gören kişinin halasına olan bitip tükenmek bilmeyen sevgisine ve bağlılığına rivayet edilir. Rüya sahibinin ölen halasını hatıralarında yaşattığına, onu ölmüş saymadığına ve hep onu düşünerek mutlu olduğuna işaret eder.

Rüyada Hala ile Tartışmak

Rüyayı gören kişinin halası ile sürekli iletişim halinde olduğuna, bir şey yapmadan önce mutlaka ona danıştığına ve genelde herşeyi onunla birlikte yapmayı tercih ettiğine delalet eder. Rüya sahibinin en iyi arkadaşının halası olduğu, onunla ilişkisinin çok iyi yürüdüğü, hayatta en çok sevdiği insanların başında da halasının geldiği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Hala ile Konuşmak

Rüyayı gören kişinin çok sevdiği birinin geleceğine ya da çok sevdiği bir insanla karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!