RuyaTabirleri.com

Rüyada Halay Çekmek

Rüyada halay çekmek, rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevildiğine ve yokluğunda gönüllerde eksikliğinin hissedilmesine delalet eder. Rüya sahibi hoş görülü, güler yüzlü, uzlaşmacı, sevgi dolu yaklaşımları olan kişiliği ile herkes tarafından sevilen ve toplum içinde iyi bir yer edinmiş kişi olarak tabir edilir.

Rüyada halay çekmek, rüya sahibinin toplumla örtüşen bir yaşam şekli olduğu şeklinde ifade edilir. Bu rüya, rüya sahibinin güzel ahlakı ve güzel tavırları olduğunu gösterir. En kötü olaylarda dahi insanlığınız bozmaz.

Rüyada Halay Çektiğini Görmek

Gerek iş gerekse sosyal hayatta başarılı ve uzlaşmacı olmaya bu sayede de mutluluk bulmaya delalet eder. Rüyasında halay çektiğini gören kişi hem mesai arkadaşları hem dostları ve akrabaları içinde güzel ve yumuşak başlı oluşu ile herkesi memnun eden kişi olarak tabir edilir. Bu kişi topluma girdiği zaman, kendisine duyulan sevgi ve sempati ile herkesin yüzünde güller açmasını sağlar.

Rüyada Halay Çekildiğini Görmek

Rüya sahibi için iyi konuşan ve ondan övgü dolu sözlerle bahseden kişiler olduğuna delalet eder. Rüyasında halay çekildiğini görmek, rüya sahibinin gönlünde taht kurduğu arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından gördüğü sevgiye işaret eder.

Rüyada Oynamak

Hayırlı ve güzel olan şeylere değil bilakis can sıkıcı olaylara delalet eder. Rüyada oynadığını gören kişi üzücü ve zorlu günler yaşayacak, bir süre sıkıntı çekecek demektir.

Rüyada Dans Etmek

Rüya sahibinin en sıkıntıda olduğu andan fayda görmesini sağlayacak, güzel bir olay yaşamasına ve bu olayın kendisine ilaç gibi gelmesine yorulur. Rüya sahibi karanlıktan bir anda aydınlığa çıkacak demektir.

Rüyada Biri ile Dans Etmek

Rüyada biri ile dans ettiğini görmek uğursuzluk ve şansızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibi sıkıntılı günler geçirecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Halay Çekmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (07 Ocak 2015 saat: 09:45)

    Ruyamda esimin dairesine gitmistim.Ama en alt kattaydim.Kalabalikti amcamda ordaydi.Sonra müdür bey daireden ayriliyodu.Konusmasi bittikten sonra halay cektik.Ben halayın basina gectim.Mendil elimdeydi oynadik.Sonra bankta oturduk.Amcam beni alnımdan öptü.

  2. Anonim (08 Şubat 2014 saat: 08:15)

    Rüyada önce silahlarla birbirine ateş ediyorlar daha sonra biz kaçtık bende silah yoktu epey kaçtıktan sonra bir uçurumun kıyısına geldik bir kaç kişi aşağıda görünüyor du bana işte yerimize geldik dediler karşı tarafta oraya geldi karşıda silahlarını hazırlıyorlar sonra iki tarafda halay çekmeye başladı bende biraz oynadım sonra dans ettiler kalabalık bir ortam oluştu nasıl toplandılar bilemedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,