RuyaTabirleri.com

Rüyada Halay Çektiğini Görmek

Rüyada halay çektiğini görmek, dünyevi sıkıntılar ve üzüntüler anlamına gelmektedir. Halay çeken kimse, kendisini tamamen dünyanın gösterişine ve zevklerine adar, bu nedenle de ahireti dini hayatı ve maneviyatı unutur. Bu rüya bazen de boş işlerle uğraşmaya, kendisine faydası olmayan ilim öğrenmeye, insan ilişkilerinde başarısızlığa işarettir. Rüyasında müzik eşliğinde halay çeken kimse, rüyada eğlendiği miktarda dünya hayatında acı ve üzüntü çeker. Aynı zamanda böyle bir rüya manevi hastalıklara, geçim sıkıntısına, kalp yorgunluğuna, depresyona, amaçsız yaşamaya da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Bir Grubun Halay Çekmesi

Rüyada bir grup insanın toplanarak halay çektiğini görmek, topluca işlenecek bir günahın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi kötü insanlarla arkadaş olur ve onlarla birlikte hoş olmayan işler yapar. Aynı zamanda böyle bir rüya kötü amele, boş işler peşinde koşmaya, dünyaya tamamen dalarak geri kalan her şeyi unutmaya da işarettir. Halay çekip eğlenen kişi, sadece kendi nefsinin istekleri çerçevesinde bir hayat geçirir. Bu rüya bazen de harama bulaşma ve haram olana meyletme anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Dans Etmek

Rüyada dans etmek, müzik dinlemek hep dünya hayatının süsüne, eğlencesine, zevkine ve nefse hoş gelen tüm işlere yorumlanmaktadır. Rüyada namahrem bir adamla veya kadınla dans eden kişi, gerçek hayatında da zina eder veya kendisine haram olan bir adamla baş başa kalır. Rüyada dans etmek şehvete, nefsi isteklere, haramdan kaçınmamaya ve helali bilmemeye yorumlanmaktadır. Rüyada müzik dinlemek de yine maneviyatınızı kaybedip, ahireti unutacağınıza, bazen de münafıklığa delalettir. Bu rüyayı gören kişi, ibadetlerini tam olarak yapmayıp kendisini dünyevi hayata yönlendirir.

Rüyada Halay Çektiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada halay çekmek rüya sahibinin eğlenceyi, dans etmeyi, dünya zevklerini seven ve hayatını daima eğlenerek ve üzülmeden geçiren bir kimse olmasına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Halay Çektiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. nirgül (27 Kasım 2015 saat: 13:00)

  Mrb dün gece sevdiğim insanla kavga etti sonra uyudum önce sevdiğim beni aradığını telefonda bu gün gelecekmisin nerde kaldın dedi sonra branda komşumuz kızları halay çektiğini gördüm ben Halayı yanlış çekiyorum diye Halayın başını aldım arkadaşa öğretmeye başladım branda arkadaşım kusmaya başladı bende altın zincirine dikkat diyordum sonra bir anda başka yerde olduğumu bana iftira atıldığını gördüm üvey annem ve kız kardeşim tarafından bende eğer ben yaptıysam Allah hesabını sordun bana benim suçum yokken bana iftira atanların bu dünyada da öbür tarafta da iki elim yakalarında diyordum çok üzülüyorum

 2. esmanur (24 Mayıs 2015 saat: 22:17)

  rüyadam da sevdigim cocuk.benden yaptigi bir is icin yardim istiyordu ve bende ona yardim edip.o isi yapmasini sagladim ve daha sonra ikimiz de bir dugunde halay daydik ve bn ayri yerlerde halay cekiyorduk. bu ruya beni cok etkiledi acaba yorumu nedir. simdiden tesekur edrim :))

 3. selin (19 Kasım 2014 saat: 19:56)

  Ben ruyamda dugundeyim ve halay cekiyorum kizlarla bir group halay cekiyoruz sonra bir kadin turuncu sal takmis elinde puset . pusetin icindede cocuk var ama ben o cocugu fare olarak goruyorum élimé aliyorum vé sonra birden been evime gelmisim balkondayim elimde o cocuk yani fare sandigim cocuk annesi bagiriyo hadi cabuk gelin diye ben de cok heycanliyim neden bilmiyorum vé icimde korku var diyoorumki hadi anen bizi cagiriyo cocuga yani fareyee diyorum vé sonra ben le fare fare elimde balkondan atliyorum 4 uncu kattan hic bisi olmuyo bana ama fare yaralaniyo sonra ben ayaga kalkiyorum sonra birden fare basiyorum fare cok yaralaniyo vé ben o siradaa kalktim neolur bana bun un butun detayyy larini soyleyin tessekurler :)

 4. ayfer (10 Eylül 2014 saat: 13:15)

  rüyada bir ölüm haberi alıyoruz ve 3 kişiyiz bir arkadaşım haykırarak ağlıyor ve bize genç bir çocuğun ölüm haberini veriyor.sonrasında ben uyurken yine aynı arkadaşın benim belli yerlerimden ısırdığını görüyorum(bacağımdan elimden vs..) ve bağrıyorum diğer arkadaşta beni kurtarmaya çalışıyor.sonra devamın biz halay çekiyoruz beni ısıran arkadaşla güle oynaya kısa süre ama halay çektiğimiz yer çamurlu bir yer sonra bir araba geliyor ve bize çamur sıçratıyor ikimizede yüzümüzü siliyoruz ve devam ediyoruz oynamaya.sonra beni bir yerde otururken kedi tırmalıyor ve ısırmaya çalışıyor ve ben bu olayı hep yaşıyorum diyorum rüyamda.çok etkisi altında kaldım lütfen yorumunuzu bekliyorum..teşekkürler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,