RuyaTabirleri.com

Rüyada Halayı Görmek

Rüyada halayı görmek, rüyayı gören kişinin kendisine güven veren, neşesini, keyfini ve moralini yerine getiren, zor gününde yanında olan, ona hem maddi hem de manevi olarak destek olan kimselerin varlığına ve bu kişilerden göreceği, iyiliğe, güzelliğe ve hayra alamet eder. Rüya sahibinin hayatının kolaylaşmasına, işlerinin yoluna girmesine ve kurulu düzenin devam etmesine yardımcı olan birileri var demektir.

Rüyada Halayı Ölmüş Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda gerçekten halasını ve onun da ölmüş olmasını görmesi çok hayırlıdır ve halasıyla birlikte ağız tadının, geçiminin, birlik ve bütünlüğünün baki olacağına, hiç ayrılmayacaklarına, birlikte ağız tadıyla uzun yıllar yaşayacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Halanın Elini Öpmek

Rüyayı gören kişinin kendisine destek olacak, onu çektiği yokluktan, darlıktan ve zahmetten kurtaracak, iş ve ekmek sahibi olmasına vesile olacak, ona yol gösterecek, malından ve parasından verecek bir kişinin varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin onun sayesinde kalkınacağı, ilerleyeceği, makam sahibi olacağı bir insanın varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Halanın Oğlunu Görmek

Rüyayı gören kişinin aldığı kararlar, attığı adımlar ve giriştiği yeni işlerden yana baba tarafından kan bağı olan kimselerden büyük destek göreceğine yorulur.

Rüyada Hala Kızı Görmek

Rüyayı gören kişinin sülalesi tarafından çok sevilen, saygı ve güven duyulan kimse olduğu, hiçbir zaman yalnız bırakılmadığı her zaman onlar tarafından korunup kollandığı anlamına gelir. Rüya sahibinin akrabalarının kendisine çok düşkün olduğuna, iyi gününde de, kötü gününde de hep etrafında bulunduklarına alamet eder.

Rüyada Hala ile Tartışmak

Rüyada hala ile tartışmak hem şer hem de hayır olarak kabul edilir. Bazı rüya tabirleri bu rüyanın olumlu ve güzel gelişmelere işaret ettiğini kabul ederken bazı rüya tabirleri de kötü günler yaşamaya ve şanssız olmaya tabir ettiğini söylemektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: