RuyaTabirleri.com

Rüyada Halhal Görmek

Rüyada halhal görmek, kişinin istemediği bir işte çalıştığını veya zorla bir işin içine girdiğini ifade eder. Zorlanarak yapılan meşakkatli işler yüzünden rüya sahibinin mental olarak kötü hissettiğini, buna ek olarak fiziki açıdan da çok yorgun olduğunu bildirir. Halhal gören kişiler kendileri dışında başkalarına da bakmakla yükümlü olurlar. Engelli kardeşler veya ebeveynler, hasta aile fertleri gibi durumlarda sorumlulukların artacağına dikkat çeker ve kişinin sınırlarını aşırı zorlamaktan ötürü kendisini yalnız ve çaresiz hissettiği anlar yaşayacağını ifade eder. Halhal görmek hem kadınlar, hem de erkekler için özgürlüklerini tam olarak yaşayamadıklarını, her hareketlerinde, her kararlarında ailelerine danışmak zorunda hissettiklerini belirtir. Bekar bayanlar için kalplerini kaptıracakları, aşık olacakları biriyle tanışacaklarının habercisidir.

Rüyada Halhal Takmak

Halhal takan bayanlar eşlerine son derece sadık, onların sözünden asla çıkmayan, hoşgörüsü yüksek ve evlerine bağlı kişiler olurlar. Yuvalarını daima öncellikli tutan kişilerin güvenilir insanlar olduklarını bildirir. Rüya sahibinin emanetlere gözü gibi baktığını, herkese verdiği sözleri tuttuğunu ve kimseyi hayal kırıklığına uğratmadan yaşadığını tabir eder. Bir erkeğin halhal taktığını görmesi ise kendi fikirlerinden çok eşinin veya ailesinin fikirlerine riayet ettiğini, zaman zaman aşırı taviz vererek yaşadığını gösterir.

Rüyada Halhal Bulmak

Gümüş halhal bulmak özü sözü doğru, herkese dürüst davranan, sadık biriyle tanışmak ve evlilik kararı almak demekken, altın halhal bulmak cimri bir arkadaşa yorumlanır. Boncuklu, taşlı, süslü halhal bulanlar kalabalık bir yemek daveti alırlar ya da bir eğlenceye katılırlar. Kırık halhal bulmak ise tanınan birinin eşine yaptığı sadakatsizliğe şahit olmak yahut duymak demektir.

Rüyada Halhal Görmenin Psikolojik Yorumu

Halhal genellikle kişinin özgür olmadığını, sürekli olarak kendisine engel olan durum veya kişilerden dolayı isteklerine, hayallerine ulaşmakta güçlük çektiğini bildirir. Tek başına karar alamayan ve ailesine, sevdiklerine bakmakla yükümlü olan kişilerin sıklıkla gördüğü bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!