RuyaTabirleri.com

Rüyada Halı Görmek

Rüyada halı görmek güzel anlamlara gelir. Rüyasında halı gören kişi paraca hiç darlığa düşmez. Bu kişi sıkıntıya da düşmez. Halı bolluğa işaret ederken rüya sahibinin çevresinde bulunan ve oturup, kalktığı kişilerin de variyet sahibi güçlü kimseler olacağına işaret eder. Halının bir diğer anlamı da hoşluk ve hafifliktir. Özellikle halı üzerinde yürüdüğünü gören kişi çok şanslıdır bu onun ömrü boyunca mesut ve bahtiyar olacağı anlamına gelir. Halının bir diğer anlamı da helal mal ve para kazanma onuruna nail olmaktır. Kişi rüyasında sadece kendisine özel olarak yere halı serildiğini görürse bu onun ileride çok zengin biri olacağına ve uzun yaşayacağına delalet eder. Halı görmek genel olarak çok iyidir.

Rüyada Katlanmış Halı Görmek

Rüyada katlanmış halı görmek iyi değildir. Eğer rüya sahibi bir halıyı katlamış şekilde taşıyarak götürüyorsa bu o kişinin ileride çok zorluğa ve yokluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Eski Halı Görmek

Rüyada eski halı ya da yırtılmış bir halı görmek de darlığa ve yokluğa düşmeye delalet eder. Rüya sahibi ileride fakirleşecek ve geçim derdine düşecek anlamına gelir.

Rüyada Çiçekli Halı Görmek

Rüyada düz olmayan, çiçek desenli ya da herhangi bir deseni olan bir halı görmek çok iyidir ve kişinin dünyalığına işaret eder. Yani malının çok olacağı anlamına gelir.

Rüyada Küçük Halı Görmek

Rüyada hem küçük hem de geniş olmayan halı görmek iyi değildir. Rüyasında halının küçük ya da dar olduğunu gören rüya sahibinin hayatının çok uzun sürmeyeceği gibi malı ve parası da çok olmaz.

Rüyada Yeşil Renk Halı Görmek

Rüyada yeşil renk halı görmek çok güzeldir ve kişinin variyeti ile yorumlanır. Rüyasında yeşil renkli halı gören rüya sahibinin malı da, rızkı da çok olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Halı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep (16 Mart 2014 saat: 16:19)

    Ruyamda bilmedigim bir evde hali silkelerken dusuruyirum. Camdan bakiyorum iki hali assagida kirli halilarm sonra tanimadgim bir adam halilarimi benden satin aliyor 2 tane 100 lira veriyor aldigimi hatirlamiyorum ama azinsiyirum parayi ikna olmuş gibiyim ama hatirlamiyorum sonra sahilde buyuk bir dalga uzermden geciyor ve islaniyirum bir garsnn boncuk boncuk terledigini giruyirum ve orada bir masa ariyorum bos masa buluyirum ama oturdugumu hatirlamiyorum…yirumunuzu merakla bekliyorum tesekkurler…

  2. buse (22 Şubat 2014 saat: 11:54)

    Arabayla gittigimiz yerden donuyoduk ve yolda aralarinda az bir mesafe olan iki yanardag vardi ikiside patliyordu lavlari hep etrafa sicriyordu. Daha sonra yolumuzu degistirdik ve daglik olan daha uzun yola girdik sonunda vardik ve hic tanimadigimiz bir apartmana girdik annem babam kardesim ve ben hic bilmedigimiz bi daireden hali caldik asagiya indigimizdehalamlarda asagida bizi bekliyordu ve haliyi onlarin arabasinin bagajina koyup kactik. Simdiden tesekkurler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,