RuyaTabirleri.com

Rüyada Halı Sermek

Rüyada halı sermek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Evine halı serdiğini gören kişinin ömrü uzun olur ve hayatı bereket, bollukla geçer. Halı sermek bazen de mal ve evlatça zenginliğe, kişinin bu dünyada güzel ve hayırlı bir hayta sürmesine, makam ve menfaat elde etmesine işarettir. Halı sermek bazen de yolculuktur. Evine büyük ve geniş bir halı seren kişi uzun bir yolculuğa çıkar. Küçük ve kısa halı ise yakın mesafeye yapacağınız seyahate yorumlanır. Rüyada evine boydan boya halı seren kimse herkesin kıskanacağı, muhteşem bir hayata, çok büyük bir zenginliğe ve menfaate kavuşur.

Rüyada Halı Görmek

Rüyada halı gören kişi güçlü ve kudretli olur. Bu rüya kişinin dünya hayatında yaşayacağı güzelliklere, duyacağı zevklere ve gönül ferahlığına yorumlanmaktadır. Hamal ve mülkçe zenginliğe, rahata ermeye, makam sahibi olmaya, elinize geçecek bir miktar paraya, mutlu ve huzurlu olmaya işaret eder. Halı satın almak dünyalık almaya, geleceğinizin garanti olmasına, sıkıntılardan kurtulmaya ve ferahlamaya, eş ve dost arasında saygıdeğer bir yere sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Halı Dokumak

Rüyasında halı dokuyan kimse önemli bir işe girişir. Bu rüya özellikle iş hayatında yapacağınız başarılı atılımlara ve atacağınız önemli adımlara işarettir. Rüyada halı dokumak bazen de yaşamınızın güzel ve hayırlı bir şekilde geçeceğine, kendinize olan güveniniz ve üstün çalışmalarınızla daima iyiye ve güzele yönelip, herkes tarafından sevilen bir kişi olacağınıza işarettir.

Rüyada Halı Sermenin Psikolojik Tabiri

Rüyada halı sermek, önemli bir iş için başlangıç yaptığınızdan ötürü, endişeli bir taraftan da heyecanlı olduğunuzun ve çalışmalarınızla ilgili kafanızın dağınık olduğunun göstergesidir. Rüyada görülen halı psikolojik olarak bazen de olayların üstünü örtüp hataları ört bas etme isteğini yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Halı Sermek İle İlgili Rüyalar;

  1. Melodilara (16 Aralık 2015 saat: 20:33)

    Rüyamda, uzun bi halinin odamın camindan aşağı sarkitildigini ve oturduğumuz binanın çevresinde de camlardan kısa ve uzun halıların serildigini gördüm, hayretler içinde neden serildigini anlamaya çalıştım . bunları neden kim sererki diyerek uyandım. Yorumlarsaniz sevinirim.

  2. Ozherek (16 Şubat 2015 saat: 10:32)

    merhaba; rüyamda 15 mt olan evimin korıdoruna 2 buyuk 2 kücük boy acık pembe halı aldım duvarlar ve taslar bembeyaz halılar acık pembe serdım onları ve evime bir kuz bebek geldi tombişmi tombiş gülen cok mutlu bebek fskat ben cok bulanık görüyorum gidip aynada kendime bir baktım gözlerim kirpiklerim hatta kaşlarım bembeyaz çapak içinde sanki buz tutmuş gibi.tek tek temizledim ayna karsısında gözlerim bulanıklılıgı gectı. Yorumlarsanız cok sevınırım tesekkürler.iyi günler dilerim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,