RuyaTabirleri.com

Rüyada Halı Silkelemek

Rüyada halı silkelemek, kişinin aşk hayatının genel olarak iyi bir çizgide devam edeceğine, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına ve aynı zamanda kişinin isteklerinin Allah katında karşılık bulacağına delalet eder.  Dertlerden kurtulmak ve hane içinde refaha kavuşmak olarak da yorumlanan rüya aynı zamanda rüyayı gören kişi bekar ise iyi bir kısmetle karşılaşacağına da yorumlanır. Kişinin çektiği türlü sıkıntılara rağmen hak ettiği hayata ve üne kavuşacağına da tabir olur.

Rüyada Halı Yıkamak

Zengin bir hayata sahip olunacağına ve her türlü sıkıntıdan uzak, refah içinde, mutlu bir ömür sürüleceğine işarettir. Rüyada halı yıkayan kişi, hastalık sahibi ise, şifa bularak en kısa sürede iyileşir.  Güzel ve şanslı bir baht sahibi olmak ve etrafta imrenilecek, parmakla gösterilecek başarılara sahip bir kimse olarak anılacağına da delalettir. Eskiye oranla çok daha fazla bir kazanç sağlanacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Halı Temizlemek

Rüyada halı temizleyen kişi genel olarak verdiği sözlerin hepsini yerine getirir ve etrafında bulunan cömert bir memur tarafından yardım görür. Halı temizlediğini gören kişi mal ve mülk açısından şanslı olur ve kazancını artıracağı yeni işler içine girer. Ömrü boyunca sevdiği ve önem verdiği kişilerle beraber yaşar. Olumsuz açıdan ise, kişinin içinden çıkması son derece güç durumlara gireceğini ve işlerin kötü gitmesi ile beraber sağlığının da bozulmasıyla başkalarının yardımına muhtaç hale geleceğinin de işaretçisidir.

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silen kişi zengin bir hayata kavuşur ve halledemediği işleri kolay bir şekilde, yardım almadan çözüme kavuşturur. Aynı zamanda yakın arkadaşlarının da zengin ve cömert kimseler olduğuna işarettir. Rüyada halı silmek genel manasıyla olumlu olduğundan kişinin hayatındaki pek çok konuda sıkıntısız ve hayırlı işlerle dolu bir yaşam geçireceği anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Halı Silkelemek İle İlgili Rüyalar;

  1. emine (12 Ekim 2016 saat: 00:03)

    Rüyamda komsumu cok büyük bir gunah işledigini anladim bana tlf acti ve yeni aldigi tülünü cama takmami istedi ben yatagini falan duzeltirken tabi komsumun evi köydeki ananem gilin eviydi sonra 15 sene önce vefat eden ananem benim yaptigim isi begenmeyip sil bastan kendisi yapti hali sirkeledi ve bütün tozlari çıktı ben hayret ettim tabi bu ruyanin yorumunu cok merak ediyorum şimdiden tşkler

  2. ekmer (03 Temmuz 2016 saat: 13:42)

    Rüyamda üst komşum büyük bir halıyı silke liyodu benim balkonuma doğru. Bende bağırdım sinirlenip kızdım. Bunu niye yapiyosun camimi evimi toz içerisinde bırakmaya ne hakkın var diye.Birde rüyamda kesme corbasi iciyodum lezzetle.güya o corbayi küsgün olmadigimiz fakat ona yakın sorunlu biri yüzünden görüşmediğim bayan yapmış tam içerken karı koca bize geldiler sarılıp kucaklasdılar.bende çorbanın çok güzel olduğunu ama size açıp sormadan basladim yemeye dedim.onlarda tabiki içebilirsiniz dedi beğendiğine çok mutlu olduk deyip sıcak ve pişman bir şekilde gülümsediler ban

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,