RuyaTabirleri.com

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silmek, kişinin arası bozuk akrabaları ile karşı karşıya gelerek yüzleşmek zorunda kalacağına ve istenmeyen pek çok söz sarf edileceğine, bu kimselerle ipleri koparacağına alamettir. Yaşanan acı tecrübeler sonrasında gönül kırgınlığına neden olan kişileri hayatından çıkarmak ve yeni tanışılan insanlarla araya mesafe koymak anlamlarına da gelir. Halı sildiğini gören kişiler çevrelerinden yardım alacakları gibi, psikolojik sorunlarını da paylaşarak hafiflerler. Değerli bir halıyı sildiğini görmek, maddi olarak değeri çok yüksek bir ziynet eşyası satın almak manasına gelir.

Rüyada Kirli Halı Silmek

Bir beladan kurtulmak, yalanlar söyleyen birini ifşa etmek ve kendini temize çıkarmak anlamına gelir. Kişiye atılan bir iftiranın açıklığa kavuşması ve yeniden eski itibarlı günlere dönmek manasına gelen rüya, kişinin temiz bir geleceğe sahip olmak, çocuklarına çok daha iyi hayat şartları sunmak için çabaladığına ve bu nedenle sürekli olarak çalışmasına yorulur. Tek başına kirli halı silen kişi iş sıkıntısını çözer ve rahat bir nefes alır.

Rüyada Temiz Halı Silmek

Bitmiş bir işin üstüne gidip mahvetmek veya o işi yeniden sorun haline getirmek demektir. Geçmişte bırakılan bir ayrılığın yeniden kişinin gündemine geleceğine, evli kişilerin eşlerini düşünmeden heyecan ve macera arayışı içinde hareket ederek evlerindeki huzuru bozacaklarına alamettir. Pire için yorgan yakmak anlamına da gelen rüya, küçük bir olayı fazlaca büyüten rüya sahibinin, kalp kıracağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine de alamettir.

Rüyada Halı Silmenin Psikolojik Yorumu

Mutsuz ve çarpık aile ilişkileri olan kişilerin kendilerini bu sıkıntılı yaşamdan uzak tutmak için verdikleri çabaya işarettir. Bu rüya kendisini günahkar bulan ve günahlarından arınmak için dünya işlerinden el etek çeken, sosyal ilişkilerini sınırlandıran, arkadaşlarından uzaklaşan kimselerin psikolojilerini de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Halı Silmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sunay ulukuş (21 Ocak 2016 saat: 10:02)

    Ruyamda ev veya hastane gibi biryerin içinde trambus içerisinde cumhur başkanı mikrofonla konuşma yaparken trambus üstüme üstüme geldi ve ben duvara dayandim bana çarpmamak için kapıya yöneldi Kapıda devrildi vagonlarindan birini asansorle gönderdiler eşim evi tadilat ettirmiştir fakat ev çok dağınık ti arkadaşıma halimdaki lekesi nasıl çıkardığımı göstermek için bir parçasını sildim temizledim ben sildikce küçük hali genişledi eşim bursaya tasinsak gelirmisin dedi sevindim fakat eşim hem istiyor hem istemiyordu Bahçeli tek katlı eski model dağınık bir evdeydik

  2. songul (25 Haziran 2015 saat: 09:51)

    Rüyamda kalabalık yemekli bir davetteyiz, başbakanın eşi geliyor ben ilgileniyorum, biraz sonra ortaya çıkıyor ve azeriler gibi oynuyor benide davet ediyor ben bilmadigiim halde gayet güzel oynuyordum.Sonra bi bakıyorum evdeyim ve kalabalık çocuklu misafir gelmiş.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,