RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamak Görmek

Rüyada hamak görmek, rüyayı gören kişinin zevki sefaya düşkün olduğuna, rahatlığı çok sevdiğine, anlık eğlencelere takıldığına, hayattan daha fazla istifade etmeye çalıştığına, tüm sıkıntılarına, zorluklarına ve sorunlara rağmen gülmeye ve keyiflenmeye çalıştığına rivayet edilir. Rüya sahibinin günü birlik yaşadığına, uzun uzadıya planlar yapmadığına, yarınlara değil yaşadığı ana inandığına ve ona değer verdiğine işaret eder.

Rüyada Hamak Kurmak

Rüyayı gören kişinin garanti olacak ve kesilmeyecek kazanç elde etmeye çalıştığına, rızık eksikliği çekmek istemediğine ve bu nedenle sağlam bir makama ulaşmak için mücadele ettiğine rivayet edilir. Rüya sahibi daimi olacak bir düzene ve hayata kavuşmak istiyor demektir. İstikrar ve süreklilik olarak kabul edilir.

Rüyada Hamakta Sallanmak

Rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine alamet eder. Rüya sahibinin kötü günlerden ve yaşadığı melanetli olayların etkisinden kurtulmayı başaracağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Hamakta Yatmak

Rüyayı gören kişinin alacağı müjdeli haberler ya da yaşayacağı olumlu gelişmeler sayesinde huzurunun, ağız tadının ve neşesinin yerine geleceğine, kafasının sakinleşeceğine ve tabiri caizse içine su serpileceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı gergin dönemin geride kalacağına yorulur.

Rüyada Hamakta Uyumak

Rüyada hamakta uyumak da hamakta yatmak gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin yaşam sevincinin ve enerjisinin yerine gelmesine, yüzünün gülmesine, bedeninin ve ruhunun da şifa bulmasına vesile olacak çok güzel olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde kişinin düze çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Salıncak Görmek

Rüyayı gören kişinin mesleğinden ilerleyeceğine, yükseleceğine, rakiplerinin ve düşmanlarının da kendisine ulaşamayacağı noktalara geleceğine delalet eder. Şans ve kısmet demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!