RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada hamam böceği görmek kötü niyetli insanlara delalet eder. Bu kişilerin bütün kötülükleri dillerindedir. Rüyasında hamam böceği gören kişinin çevresinde sürekli kendisini çekiştiren, kendisi hakkında kötü laflar eden, rüya sahibinin yapmadığı ve konuşmadığı şeyleri anlatan art niyetli kimseler olduğu anlamına gelir.

Bu kişiler rüya sahibini görünce yüzüne gülen ve dostmuş gibi davranan oysa arkasından onu lafları ile kötüleyen, başarılarını ve yaptığı hayırlı işleri çekemeyen yapmacık kişilerdir. Bu kişiler her ne kadar isteseler de rüya sahibine zarar veremezler, bu kişiler korkulacak kişiler değil sadece gıybet etmekle kalan, basit ve küçük kimselerdir.

Rüyada hamam böceği görmek, önemsiz sorunlara, üzerinde durulmaya değmeyecek dedikodulara, ayakta atlatılacak kadar hafif ve basit hastalıklara, boş lakırdılar peşinde koşup duran kişilere tabir edilir. Rüya sahibinin çevresindeki faydacı kimselere işaret eder. Bu kimseler, çok küçük hesaplar ve ucuz planlar içerisinde olup, bazen bir kuruşa dahi tenezzül edip, tabir yerindeyse domuzdan tek bir kıl koparmayı bile kar sayan kimseler olarak ifade edilirler.

Rüyada Hamam Böceklerini Görmek

Rüyada hamam böceklerini görmek de aynı anlamlara gelir. Yani rüyada bir hamam böceği görmekle, birden fazla hamam böceği görmek benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibi için gülüp geçeceği, kendine dert etmeyeceği sorunlara ve basit düşünen kimselerin varlığına işaret eder.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyada hamam böceği öldürmek, rüya sahibinin hayatının bozulmasına ve tüm neşesinin kaçmasına neden olacak bir takım sorunların meydana gelmesine tabir edilir. Kişiyi uzun süre uğraştıracak, günlük hayatından alı koyup, günün çoğunu bu işle uğraşmak zorunda bırakacak lanet ve uğursuz bir iş olarak yorumlanır. Rüyada hamam böceği öldürdüğünü gören kişi etrafındaki kötü niyetli kişilerin gözleri nedeni ile üzerine düşen ağırlıktan ve uğursuzluktan kurtulacak, rakiplerini ve hasımlarını mağlup ederek onlara karşı başarı ve güç elde edecek demektir.

Rüyada Hamam Böceği Yemek

Rüyada hamam böceği yediğini görmek, rüya sahibinin hayatında aşamayacağı hiçbir engelin ve sorunun olmayacağına, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Hamam Böceği Isırması

Rüyada hamam böceğinin kendisini ısırdığını gören kişi beklemediği olaylarla karşılaşacak demektir. Rüya sahibinin hiçbir sinyal vermeden ya da kafalarda olacağına dair herhangi bir düşünce yaratmayan bir olayın meydana geleceği anlamına gelir.

Rüyada Kara Böcek Görmek

Rüyada kara böcek görmek, varlık sahibi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin istediği kadar mal sahibi olacağına, kazancının da aynı oranda artacağına işaret eder. Zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Hamam Böcekleri Görmek

Rüyada hamam böcekleri görmek, kişinin komşuları, arkadaşları ya da akrabaları arasında çok kıskanılan ve onlar tarafından sürekli kem gözlere maruz kalan, bu kişiler nedeni ile kendisine sürekli nazar değen kimsedir.

Rüyada Hamam Böceği Ezmek

Rüyada hamam böceği ezmek rüya sahibi için üzerindeki ölü toprağını atarak, yenilenmeye ve canlanmaya delalet eder. Rüya sahibi uzun zamandır ihmal ettiği işlerine geri dönecek ve onları tamamlayacaktır.

Rüyada hamam böceği ezdiğini gören kişinin ticaret hayatında önüne çıkan kişileri ve engelleri yeneceği ve işinde başarı sağlayacağı yorumu yapılır.

Rüyada Hamam Böceği Ölüsü Görmek

Rüyada böcek ölüsü görmek kişinin dertlerinden, kederlerinden ve sıkıntılarından kurtulmasına, işlerinin açılmasına ve bu sayede kazancının da hane içindeki rızkının da artacağı anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kısmet olarak tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hamam Böceği Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ipek (20 Mayıs 2014 saat: 11:22)

  merhabalar.. rüyamda ayrıldığım eşimimle yaşadığım eve gidiyorum. yanımda oğlum ve şuanki işyerinde çalışan kız arkadaşım var. eşim 3. karısından ayrılmış oluyodu. ve benimle tekrar barışmak istiyordu. bende kalbim sıkıntılı bir şekilde evimizin odalarında geziyordum. kadına ait herhangi birşey kalmış mı diye.. ama hiçbirşey bulamıyordum.. ayrıldığı eşinin,ben senin ailevi sorunlarınla daha fazla uğraşmak istemiyorum deyip ayrıldıgını hissediyorum. öyle bi ses duyuyor gibi oluyorum.. eski eşim ve 8 yaşındaki oğlum aşagıya inip biyere gidiyolar. fakat onlar çok mutlu. bense arkadaşım filizle evde kalıyorum. evin yer yerinde hamam bcekleri var. ev darmadagın. kokmuş.böcekli.. filiz evi ilaçlayalım diyor. içim sıkıntılı, kalbim duygularım karışık.. oğlum babasını istiyor diye onun adına barışmayı istiyorum ve kabul ediyorum. ama bi yandanda 4 yıldır zaten ayrıldık başkasını seviyorm deyıp cok cıddı huzrsuzluk hissediyorum. en sonunda hıçkıra hıçkıra bıanda ağlayıp, ne olursa olsun barışmıcam diyorm. ve rüyamda rahatlıyorum.kuş gibi olouyorum
  Şimdiden teşşekkür ederim..
  iyi günler

 2. seyda (19 Mayıs 2014 saat: 09:43)

  Ruyamda bi mahalle plani ve bunun kucuk maketini yapiyorum daha sonra nedense maketin ustune gercekci olsun die heralde hazir aldigim bir torba bocegi koyuyorum bocekler bi anda her yana kacismaya basliyor buyuk karincalar simsiyah kara fatmalar. Boceklerden biraz tiksinen bir insanim hemen poseti alip bahceye goturup atiyorum sonra bocek oldurme ilaci almaya gidiyorum ama bu arada bazi biceklerde evde kalmis kanepelerin altina gidip yavrularini birakmalarindan korkarken uyaniyorum.

 3. sabriye (07 Mayıs 2014 saat: 22:09)

  Rüyamda namaz kılıyorum ama yanimda da biri benimle namaz kılıyor kim oldugunu hatırlamiyorum.ama annem olabilir.namaz kılarken etrafımizi birsürü böcek sarıyor. Kovuyoruz kayboluyor ama tam namaza başlıyoruz tekrar etrafımizi sarıyor.nam az bitince böcekler gidiyor. Sonra biz böcekleri yatağın altında arkasında her yerinde ariyoruz bulamıyoruz.ne olur ne olmaz diye etrafı ilacliyoruz. Sonra bitiyor rüyam. Teşekkürler şimdiden.

 4. ed (07 Mart 2014 saat: 06:27)

  Annem kız kardeşim bir komsumuz ve kızı eskiden oturduğumuz binaya gidiyoruz.tam çıkacakken tanımadığımız bir bayan bizi evine alıyor.ellerimi cikiyorum minderlerine nemli ellerimle dokunuyorum titizlik yapıyor artık kullanamayiz diyor.sinirlenip dışarı cikiyorum babam başımda hamamböceği görüyor kizkardesimle onu ve başka bir bocegi daha öldürüp bana veriyorlar gittiğim eve ver onlar temiz değil diyorlar.peçeteye sarıp evin kizina veriyorum hatasını farkedip hemen saklıyor.sonra birsürü açık ekmek üzerine birşey sürülmüş görüyorum.babam rahmetli babaannemle gelseydeniz pide yapmistı diyor

 5. yeliz (17 Ocak 2014 saat: 07:50)

  Rüyamda karınca kırmızı bişey taşıyordu benim arkadaşımmış beni evine götürüyordu yanlışlıkla ezdim onu üzüldüm sonra ben ilerlemeye devam ettim.içeri girdiğimde 2 karınca vardı yine kırmızı bişey taşıyorlardı.biri secde ediyordu sonra dikkatli bakınca karınca değil hamamböceği olduğu görüyorum.yanında kendi boyutunda kırmızı ışıklı lamba gibi bişey vardı. beni farkedince korkuyorum karıncayı öldürdüm diye bişey yapacak sanıyorum. Sonra kaçıyorum koşarken bakıyorum bi terliğim kesik koşmamı engelliyor.yırtık terliği çıkarıp koşuyorum

 6. ali (03 Ocak 2014 saat: 09:58)

  bir yerde birden fazla hamam böceği var ve benim vücuduma geliyorlar ve bende onlardan rahatsiz olup onlari üstümden atiyorum tekrar geliyorlar tekrar atiyorum ve böylece devam ederken biri bana sen bunlari üstünden atarken hz. Yusufun kuyudaki ettiği dua gibi dua et ve onlar gider o kişi bana çeşitli peygamberin dualarını söylüyorlar ve bana öylece üstümden atabileceğimi söylüyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,