RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada hamam böceği görmek kötü niyetli insanlara delalet eder. Bu kişilerin bütün kötülükleri dillerindedir. Rüyasında hamam böceği gören kişinin çevresinde sürekli kendisini çekiştiren, kendisi hakkında kötü laflar eden, rüya sahibinin yapmadığı ve konuşmadığı şeyleri anlatan art niyetli kimseler olduğu anlamına gelir.

Bu kişiler rüya sahibini görünce yüzüne gülen ve dostmuş gibi davranan oysa arkasından onu lafları ile kötüleyen, başarılarını ve yaptığı hayırlı işleri çekemeyen yapmacık kişilerdir. Bu kişiler her ne kadar isteseler de rüya sahibine zarar veremezler, bu kişiler korkulacak kişiler değil sadece gıybet etmekle kalan, basit ve küçük kimselerdir.

Rüyada hamam böceği görmek, önemsiz sorunlara, üzerinde durulmaya değmeyecek dedikodulara, ayakta atlatılacak kadar hafif ve basit hastalıklara, boş lakırdılar peşinde koşup duran kişilere tabir edilir. Rüya sahibinin çevresindeki faydacı kimselere işaret eder. Bu kimseler, çok küçük hesaplar ve ucuz planlar içerisinde olup, bazen bir kuruşa dahi tenezzül edip, tabir yerindeyse domuzdan tek bir kıl koparmayı bile kar sayan kimseler olarak ifade edilirler.

Rüyada Hamam Böceklerini Görmek

Rüyada hamam böceklerini görmek de aynı anlamlara gelir. Yani rüyada bir hamam böceği görmekle, birden fazla hamam böceği görmek benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibi için gülüp geçeceği, kendine dert etmeyeceği sorunlara ve basit düşünen kimselerin varlığına işaret eder.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyada hamam böceği öldürmek, rüya sahibinin hayatının bozulmasına ve tüm neşesinin kaçmasına neden olacak bir takım sorunların meydana gelmesine tabir edilir. Kişiyi uzun süre uğraştıracak, günlük hayatından alı koyup, günün çoğunu bu işle uğraşmak zorunda bırakacak lanet ve uğursuz bir iş olarak yorumlanır. Rüyada hamam böceği öldürdüğünü gören kişi etrafındaki kötü niyetli kişilerin gözleri nedeni ile üzerine düşen ağırlıktan ve uğursuzluktan kurtulacak, rakiplerini ve hasımlarını mağlup ederek onlara karşı başarı ve güç elde edecek demektir.

Rüyada Hamam Böceği Yemek

Rüyada hamam böceği yediğini görmek, rüya sahibinin hayatında aşamayacağı hiçbir engelin ve sorunun olmayacağına, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Hamam Böceği Isırması

Rüyada hamam böceğinin kendisini ısırdığını gören kişi beklemediği olaylarla karşılaşacak demektir. Rüya sahibinin hiçbir sinyal vermeden ya da kafalarda olacağına dair herhangi bir düşünce yaratmayan bir olayın meydana geleceği anlamına gelir.

Rüyada Kara Böcek Görmek

Rüyada kara böcek görmek, varlık sahibi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin istediği kadar mal sahibi olacağına, kazancının da aynı oranda artacağına işaret eder. Zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Hamam Böcekleri Görmek

Rüyada hamam böcekleri görmek, kişinin komşuları, arkadaşları ya da akrabaları arasında çok kıskanılan ve onlar tarafından sürekli kem gözlere maruz kalan, bu kişiler nedeni ile kendisine sürekli nazar değen kimsedir.

Rüyada Hamam Böceği Ezmek

Rüyada hamam böceği ezmek rüya sahibi için üzerindeki ölü toprağını atarak, yenilenmeye ve canlanmaya delalet eder. Rüya sahibi uzun zamandır ihmal ettiği işlerine geri dönecek ve onları tamamlayacaktır.

Rüyada hamam böceği ezdiğini gören kişinin ticaret hayatında önüne çıkan kişileri ve engelleri yeneceği ve işinde başarı sağlayacağı yorumu yapılır.

Rüyada Hamam Böceği Ölüsü Görmek

Rüyada böcek ölüsü görmek kişinin dertlerinden, kederlerinden ve sıkıntılarından kurtulmasına, işlerinin açılmasına ve bu sayede kazancının da hane içindeki rızkının da artacağı anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kısmet olarak tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,