RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek rüya sahibi için farklı kişilerle tanışmak, değişik ve kalabalık ortamlara girmek, alışılmış olan ve her gün yaşanmakta olan hayatın dışına çıkarak, keyif almak olarak değerlendirilir. Hamam bir de rüya sahibinin zorunlu olarak yapacağı mekân değişikliğine yorulur.

Rüyasında hamam gören kişi için kendisine daha fazla hayır getirecek olan bir iş nedeni ile diğer bir işten vazgeçmek durumunda kalacağı anlamına gelir. Bir yandan da deva bulmaya, rüya sahibinin omuzlarındaki yükün hafiflemesine ve içinin rahat olmasına tabir edilir. Rüya sahibi hastaysa eğer bir daha nüksetmemek üzere hastalığından kurtulacak demektir.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Ruh dinginliğine kavuşmaya, dertleri ve üzüntüleri arkada bırakmaya, mutluluğa, sağlığa ve kötülüklerden uzaklaşmaya yorulur. Fakat kaynar su ile yıkanmak iyi değildir, üzüntü anlamına gelir.

Rüyada Hamam Taşı Görmek

Rüya sahibinin yaşadığı şartların daha iyi olacağına ve hayat standartlarının da yükseleceğine delalet eder. Rüyasında hamam taşı gören kişi için her şeyin çok daha iyi olacağı yorumu yapılır.

Rüyada Hamam Kesesi Görmek

Rüya sahibinin her anlamda nasiplenmesine delalet eder. Rüyasında hamam kesesi gören kişi çok hayırlı şeyler yaşayacaktır. Gerek gönül ilişkisi gerekse günlük hayatında bazı güzelliklerle karşılaşacak ve hem bereketli hem de mutlu bir döneme girecektir.

Rüyada Hamam Yaptırmak

Rüya sahibi için zararına bir iş yapması ya da çevresindekileri kızdıracak bir adım atması ile tabir edilir.

Rüyada Hamam Yapmak

Rüyasında hamam yaptığını gören kişi borca girer, malını kaybeder ve üzüntüden hastalanır diye yorumlanır.

Rüyada Tellak Görmek

Rüyada tellak görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibi için mutlu olacağı ve hayır göreceği bir evlilik yapması ve hanesinde bereket olması şeklinde ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!