RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada hamamda yıkanmak, kötü alışkanlıklardan, karamsar duygu ve düşüncelerden, umutsuzluktan, kararsızlıktan, maddi yükümlülüklerden ve manevi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde kişinin mutluluğa ve huzura kavuşacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine işaret eder. Kişi ağız tadına ve keyfe kavuşacak demektir.

Rüyada Hamamda Yıkandığını Görmek

Sıkıntıları, sorunları ve kötü günleri geride bırakarak, hayatın yükünü omuzlarından atmaya, hafiflemeye, gönül rahatlığı içine girmeye, esenlik bulmaya, ferahlamaya ve geçmişin kötü etkilerini üzerinden atmaya rivayet edilir.

Rüyada Hamama Girmek

Rüyasında hamama giren kişi şifa bulacaktır diye yorumlanır. Geçim sıkıntısını ve sağlık sorunlarını yenmeye, düzenli bir yaşamı benimsemeye, en iyi noktalara gelmeye, başarılı olmaya, yükselmeye, rızık ve mutlulukla nasiplenmeye ve yaşamın güzelliklerini doyasıya yaşamak için eşsiz olanaklar elde etmeye rivayet edilir.

Rüyada Hamamda Keselenmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine hayır getirecek kişilerle daha çok vakit geçirmeye karar vereceğine, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına sorunlarının üstesinden gelme gücüne sahip olacağına ve cesaretini toplamayı başaracağına alamet eder.

Rüyada Hamamda Kese Yapmak

Rüya sahibinin dinginleşeceği, huzur bulacağı, rahatlayacağı, yüzünün güleceği ve çok hayırlı kısmetler elde edeceği anlamına gelir. Hem ruhen hem de bedenen kendini iyi hissedecek güzel gelişmelerle karşılaşmaya tabir edilir.

Rüyada Hamamda Kese Yaptırmak

Rüyayı gören kişinin mutluluğa ve kazanca kavuşması için birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğuna delalet eder.

Rüyada Hamam Görmek

Rüyayı gören kişinin tüm derdinden, kederinden, sıkıntısından ve zahmetinden kurtulmak için arayış içinde olduğuna ve bu yüzden çare kapıları aradığına işaret eder. Rüya sahibinin çok bunalımlı günler yaşadığına ve bundan yorulduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hamamda Yıkanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. sevgi aydin (17 Mart 2014 saat: 10:42)

    Merhaba ruyamda kucuk bir hamama giriyorum yikanmak icin sonra bana sondaki oda bos diyorlar tamam deyip ilerliyorum ve yikanmak icin iceri girdigimde mezar gibi daracik ve dibinde su birikintilerinin oldugunu goruyorum ama yikanmamda lazim gozumu yumdum ve girdim hizli bir sekilde yikanip oradan ciktim ciktigimda kendimi cok hafif hisettim ve vucudum bembeyaz olmustu benden baska yine yikanip cikmis tanimadigim iki kadin vardi cok neselilerdi bana krem surmek istediler bende yeni yikandigimi ve surmek istemedigimi soyledim sonra giyinip ordan ciktim kiz kardesimle mutlu ve rahatlamis bir sekilde mutlu mesut pazar icinden yuryorduk kardesim bana ordan beyaz bir dantel aldi sana sozum vardi abla dedi ve orada uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,