RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamile Bayan Görmek

Rüyada hamile bayan görmek, yakında önünüze çıkacak güzel fırsatların ve imkanların habercisidir. Eğer gördüğünüz kadın tanıdığınız birisi ise ve bekarsa o kişinin evlenmesin eve çoluk çocuk sahibi olmasına yorumlanır. Rüyada tanımadığınız birisini hamile olarak görmek, kişinin zafer kazanmasına, tüm istek ve arzularına kavuşmasına işarettir. Rüyada kendisinin hamile olduğunu gören kişi ise bazı sıkıntılara uğrar. Bu rüya bazen de iş yaşamınızda zarar uğramaya ve sıkıntı çekmeye delalettir. Rüyada hamile görmek bazen de istek ve arzularınıza ulaşamaya, dünyevi zevk ve nimetler peşinde koşmaya, yaşama sevinci ile dolu olmaya delalet eder.

Rüyada Hamile Bir Bayanın Doğurması

Bazı alimlere göre hamile kalmak veya hamile bir kadın görmek kişinin yaşayacağı belalara ve bu belaların yol açacağı sıkıntılardır. Hamilelikten kurtulmak yani doğum yapmak ise tüm bu sıkıntılardan kurtulma anlamına gelmektedir. Rüyada doğum görmek sevinç ve neşe demektir. Bu rüyayı gören kişi istediği bir şeye yakın zamanda kavuşur. Aynı zamanda bu rüya güzel haber anlamına da gelmektedir. Hamile bir kadının erkek çocuğu doğurması müjdeye, kız çocuğu doğurması ise mutluluğa yorumlanır. Rüyada kendisinin doğurduğunu gören kişi eğer borçlu ise tüm borçlarını öder. Bu rüya hastalıklardan şifa bulmaya, maddi manevi sevinçlere de delalet etmektedir.

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamile hanımların giydiği kıyafetleri görmek, kişinin alacağı müjdeli bir haberdir. Bu rüyayı gören kişi aile hayatında kendisini olduğu kadar çocuklarını ve eşini de ilgilendiren güzel bir haber alır. Aynı zamanda bu rüya yeni bir başlangıç yapmanıza da yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamile Bayan Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada hamile bayan gören kişi, gerçek hayatında çocuk özlemi çekmekte veya aile kurma arzusu içinde bulunmaktadır. Bazen de bu rüya içinizde bebek sevgisini ve merhameti göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hamile Bayan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. özlem (22 Ağustos 2015 saat: 22:33)

    Selam ruyamda bir ermis veya evliya bir adamin bana el vermis oldugunu yetki vermis oldugunu gordum AMA Bu yetkiden Benim haberim yokmus ve ben bir postaciya imza verince o yetkiden ha berim oluyor AMA imzayla yetki elimden gidiyor evliyanin pesinden cok kosuyorum beyazlar icindeki evliyayi kaybediyorum AMA yoruldugum anda hamile HIc tanimadigim bir bayanin dogum sancisiyla kivrandigini goruyorum onu alip doguma yetistirmek icin kosturmaya basliyorum AMA hangi hastaneye goturmem gerektigini bilmiyorum hangi hastane diye Cook sorusturuyorum terler icinde uyandim HIV bir seyde muvaffak ilamadim ne evliyayi nede hamile Kadina yetisebildim

  2. habibe (21 Şubat 2015 saat: 23:25)

    Ruyamda deniz gördüm arabadan inip denizin ustundeki köprüden geçeceğiz köprü üstü du icinde ama nasil guzel. renk renk balıklar dokunsam tutarim denizin icindeyim ama sadece ayaklarimi sokuyorum 2 kardesim ve teyzemin hamile kizida yanimizda kopruden geçeceğiz su içinde heryer uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,