RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamile Bir Kadın Görmek

Rüyada hamile bir kadın görmek, eğer kadın tanıdık birisi ise, o kişinin yakında bir çocuk sahibi olmasına veya kısmetinin çıkmasına işarettir. Özellikle bekar bayanlar için böyle bir rüya genellikle nikaha yorumlanır. Bazen de bu rüya o kadından size ulaşacak bir hayra, onun yardımlarıyla sıkıntılarınızdan kurtulup feraha ermenize işaret etmektedir. Rüyada hamile bir kadını doğurttuğunu görmek, sizin sayenizde bazı insanların menfaat sağlayacağına ve yine sizin elinizden bir kimseye ulaşacak güzelliklere yorumlanır. Rüyada hamile bir kadının çocuk düşürdüğünü görmek, yakın zamanda ulaşacak kötü bir habere delalet eder. Rüyasında hamile bir kadının erkek çocuğu doğurması müjdeli havadislere, kişinin işinin gücünün rast gitmesine; kız çocuğu doğurduğunu görmek ise alacağınız güzel bir habere işarettir.

Rüyada Hamile Bir Kadınla Konuşmak

Rüyasında hamile bir kadınla karşılaşan, sohbet eden, konuşan veya onunla birlikte bir şeyler yapan kimse, kalabalık bir toplantıda, düğün, nişan gibi bir organizasyonda yer alır. Kendi kardeşinin hamile olduğunu görmek aile huzuruna başınıza gelecek talihli olaylara yorumlanırken, kızının hamile olduğunu görmek ise eğer evlenme çağındaysa kısmetinin açılmasına, evlenme çağında değilse, büyüdüğü zaman zengin ve görgülü bir aileye gelin gitmesine işarettir.

Rüyada Hamile Bir Kadının Öldüğünü Görmek

Rüyasında tanıdığı bir kadının hamile olduğunu ve doğum sırasında öldüğünü görmek, o kişinin büyük bir mirasa konmasına, uzun ömürlü olmasına, arzu ve isteklerine kavuşmasına işarettir. Hamile bir kadının ölmesi, sizi bekleyen güzel havadislerin ve mutlulukların habercisidir.

Rüyada Hamile Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında hamile bir kadın gören kişi, çocuklara düşkün, yardım etmeyi seven, yumuşak bir karaktere sahip olan, iyi huylu bir kişidir hamile olduğunu görmek de iç dünyanızdaki evlenme isteğinizin dışa vurumudur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!