RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamile Birini Görmek

Rüyada hamile birini görmek, çalışma hayatında yapılan başarılı ve yaratıcı projelerin insanlar arasında büyük yankı uyandırması ve yöneticiler tarafından çok sevilmesi ile terfi edilerek ödüllendirilmeye ve böylece çok büyük miktarda para kazanıp çok büyük ve ses getiren başarılara imza atılacağına delalet edilir.

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olmak, rüya sahibinin, gereksiz şeylerle vaktini harcadığına alamet edilir.

Rüyada Bir Kadının Kendini Hamile Görmesi

Rüyada bir kadının kendini hamile görmesi, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapacağı çalışmalar, ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği işler ile çok büyük bir başarı kazanacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye terfi ettirileceğine işaret edilir.

Rüyada Bir Erkeğin Eşini Hamile Görmesi

Rüyada bir erkeğin eşini hamile görmesi, rüya sahibinin, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu ve rüyayı gören kişinin çok değer verdiği bir eşyaya en kısa zamanda kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Hamile Bir Kadının Vefat Ettiğini Görmek

Rüyada hamile bir kadının vefat ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi bir şekilde çalışarak çok para kazanmasına ve hayatını bir düzene koyup hayırlı bir kısmet ile evlenip hayırlı bir erkek evlat sahibi olacağına alamet edilir.

Rüyada Taşıyıcı Anne Olmak

Rüyada taşıyıcı anne olmak, iş hayatında yapılacak çalışmaların ve ortaya konulacak projelerin rüya sahibinden başka bir kişiye ya da başka kişilere yarar sağlayıp başarı getireceğine tabir edilir.

Rüyada Gebe Erkek Görmek

Rüyada gebe erkek görmek, rüya sahibinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok büyük aşamalar kaydettiğine ve çok büyük adımlar attığına işaret edilir. Aynı zamanda, hayat içerisinde yaşanacak kötü ve uygunsuz durumlara ve sorunlara karşı hazırlıklı olunduğuna alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!