RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek, genellikle iyiye yorumlanmaz. Özellikle tanıdığı bir kimsenin hamile olduğunu görmek, o adamın başına gelecek musibetlere ve yakın zamanda yaşayacağı sıkıntılara işarettir. Rüyasında bir erkeğin hamile olduğunu görmek, eğer o erkek tanımadığı bir kimse ise rüya sahibine isabet edecek bir beladır. Bazen de böyle bir rüya geçim sıkıntısına, kişinin rızkını zorlukla kazanmasına, iş hayatında çekeceği zorluklara işaret eder. Rüyada hamile bir erkek eğer doğum yaparsa çekilecek sıkıntılardan kurtulur. Bu rüya borçları ödemeye, meşakkatle çalıştıktan sonra başarı elde etmeye, kişinin yaşayacağı bazı zor durumlara da yorumlanmaktadır. Rüyada kendi babasının hamile olduğunu gören kişi, onunla ilgili bazı sorunlar yaşar. Bazı alimlere göre erkeğin hamile kalması, mide ile ilgili bir hastalığa yakalanmak olarak tabir edilir.

Rüyada Hamile Bir Erkeğin Doğum Yapması

Rüyada hamile bir erkeğin doğum yapması özellikle iş hayatında yaşanılacak sıkıntılara delalet eder. Yatırımlarınızdan beklediğiniz başarıyı alamayacağınıza, çeşitli sorunlar yaşayacağınıza ve özellikle ticaretle uğraşanlar için bu rüya zarar etmeye yorumlanmaktadır. Doğum yapan erkek, kendi fıtratına uymayan bazı işler yapar. Bazı tabircilere göre böyle bir rüya kişinin zina etmesine, harama bulaşmasına, kendisine uygun olmayan bir kadınla birlikte olmasına işaret eder.

Rüyada Doğumhane Görmek

Rüyada doğumhane görmek farklı şekillerde yorumlanır. Doğumhanede birçok bebeğin doğduğunu görmek size ulaşacak müjdeler ve sevindirici haberlerdir. Doğumhanede hem erkek hem de kız bebeklerin olduğunu görmek, hem mutlu haberler almaya hem de mutluluğa arzu ve isteklerin gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Hamile Erkek Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada bir erkeğin kendisini hamile olarak görmesi, bayanların yaşadığı zorluklara ve onların çektiği sıkıntılara iç dünyasında yaptığı empatinin göstergesidir. Rüyasında başka bir erkeği hamile olarak görmek ise kişinin içindeki erkek çocuk özlemini yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hamile Erkek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Michael (18 Ağustos 2016 saat: 09:28)

  Bu gece görmüş olduğum rüyanın tabirini tam olarak sayfanızda bulamadım. Bu yüzden buradan yorumunuzu sormak isterim:
  Rüyamda bir kadının hamile olduğunu ve doğum yapacağını görüyorum. Bu kadının şimdiki nişanlım olup olmadığını hatırlamıyorum. Yüzünüde tam olarak görmedim. Fakat rüyamda (his olarak) bana yakın birisi olduğunu biliyorum.
  Arkamı dönüyor odadan çıkıyorum ve biraz ilerledikten sonra kendim doğum yapmışım ve şaşkınlıkla çocuğu elimde (kucağımda) kundaklanmış şekilde görüyorum. Cinsiyetini görmedim fakat rüyamdaki hissim bebeğin erkek olması.
  Tekrar odaya doğru yöneliyorum, doğum yapacak kadına – eşime (o hisle odaya doğru gidiyorum rüyada)- müjdelemek için. Bu esnada kucağımdaki bebeğin yüzünü kendime çevirdiğimde bana gülümsüyor ve (doğru hatırlıyorsam) sakalımı elleyerek ‘Baba’ diyor. Odadaki kadında eşzamanlı doğurmuş (kız). Tam hatırlıyamıyorum şu an, fakat bebeği odada bırakıyorum (sadece emin bir yere bırakmış olmanın hissini hatırlıyorum). Yürürken kendi kendime nasıl oldu bu çocuk “karnımdan çıktı” diye düşünürken karın altımda sezeryan kesiğini elimle fark ediyor fakat hiçbir acı hisetmiyorum.
  Ek bilgi: 47 yaşındayım. İlk eşimden ayrıldım. 1 Kız, 1 erkek çocuk babasıyım. Şu an tekrar nişanlıyım. Nişanlım Türkiye’de, kendim Almanya’da ikamet ediyorum. Nikah için gerekli belgeler ile uğraşıyorum şu an. Bir tanıdığım firmasını satacak ve şu an orayı satın almak için kredinin çıkmasını beklemekteyim.
  Emeğiniz için şimdiden teşekkürler.
  Saygılar
  Michael

 2. Murat (14 Ağustos 2016 saat: 02:29)

  Arabadan inerken aile dostları ve kız arkadaşımın olduğu yerde aile dostlarıma hamile olduğumu söyleyip söylüyoeum ve evimize geçiyoruz aynı kişilerle balkondayız ve hamile olduğum konusu tekrar açılıyor. Yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı bir rüyadır inşallah.

 3. Gül (27 Aralık 2015 saat: 09:45)

  Ben gül ben düşmanımın hamile olduğunu gördümm ama erkekti bide bitane erkek onu yotırıp karnında zıplıyordu sonra o bebek ölmesin diye ben düşmanıma yardımm ediyordumm çok zor durumdaydı ve ben öok üzüldümm aladımm rüyamm da bunların hepsi rüyamda okulda geçti

 4. Erol (14 Ağustos 2015 saat: 12:25)

  Bundan 3gün önce bir evin icerisinde oturuyoruz ev kalabalık iceri odaya gitdiyimde bir köpek balıyının doğum yaptıyını gördüm yatağın üzerinde ondan sonra iceri girdiyimde kendiminde hamile olduyunu gördüm bi süre sonra beni amilyata aldılar evin icinde karnımı tutuyordum ve dogum yaparken kendimi gördüm ve köpek balığı yavrusuydu bu rüya ne anlama geliyor yardımcı olabilirmisinz

 5. Selda (24 Haziran 2015 saat: 10:37)

  Selamlar ben rüyamda nişanlimin hamile olduğunu öğrendim ve ona lütfen o bebeği aldır diyordum ilerde ben hamile olurum ben doğururum diyordum.tawam deyip gitti hemen aldırmaya çok tuhaftı ya çok etkilendim aynı zaman da eski görüştüğüm kişiyi de gördüm onun yanına gidip yanağından öpüyordum falan

 6. Damla (22 Mart 2015 saat: 15:36)

  Rüyamda Dr.İbrahim Saraçoğlu(normalde bilgisine çok değer verdiğim ve saygıdeğer bulduğum bir kişidir) cildime bazı müdahalelerde bulunmakta,hatta iğneler kullanarak gözeneklerimi küçülteceğini idda etmekte ve bu süre zarfında ben bundan büyük rahatsızlık duymama ve kendisine yakıştıramamama rağmen bana yakınlık göstermekte. Kendisi de ben de hamileyiz,kendisi her zamanki tavrıyla sakin. Ben ise panik ve karmakarışık hisler içerisindeyim, ne yapacağımı bilememekteyim. Uzun zamandır bu kadar canlı bir rüya görmemiştim.Rüyamın yorumu nedir?

 7. oğuzhan yaman (23 Kasım 2014 saat: 15:35)

  selemün aleyküm . Yakın zamanda kaybettiğim dedemi morgta yıkayıp kefenliyoruz tam fatiha süresini okuyorken kefen kıpırdamaya başlıyor, kefeni açınca ise karnından bir kız çocuğu doğuyor.Ordakiler bunun ender olan ama şaşılacak bir şey olmadığını söylüyor. Çocuğu alıp seviyoruz,siyah saçlı tokalı siyah gözlü güzel bir bebek dedemi defnetmeye karar veriyoruz. BU RÜYAMI SABAH NAmAZINI KILDIKTAN SONRA GÖRDÜM.ALLAH RIZASI İÇİN YORUMU NEDİR????

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,