RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek, genellikle iyiye yorumlanmaz. Özellikle tanıdığı bir kimsenin hamile olduğunu görmek, o adamın başına gelecek musibetlere ve yakın zamanda yaşayacağı sıkıntılara işarettir. Rüyasında bir erkeğin hamile olduğunu görmek, eğer o erkek tanımadığı bir kimse ise rüya sahibine isabet edecek bir beladır. Bazen de böyle bir rüya geçim sıkıntısına, kişinin rızkını zorlukla kazanmasına, iş hayatında çekeceği zorluklara işaret eder. Rüyada hamile bir erkek eğer doğum yaparsa çekilecek sıkıntılardan kurtulur. Bu rüya borçları ödemeye, meşakkatle çalıştıktan sonra başarı elde etmeye, kişinin yaşayacağı bazı zor durumlara da yorumlanmaktadır. Rüyada kendi babasının hamile olduğunu gören kişi, onunla ilgili bazı sorunlar yaşar. Bazı alimlere göre erkeğin hamile kalması, mide ile ilgili bir hastalığa yakalanmak olarak tabir edilir.

Rüyada Hamile Bir Erkeğin Doğum Yapması

Rüyada hamile bir erkeğin doğum yapması özellikle iş hayatında yaşanılacak sıkıntılara delalet eder. Yatırımlarınızdan beklediğiniz başarıyı alamayacağınıza, çeşitli sorunlar yaşayacağınıza ve özellikle ticaretle uğraşanlar için bu rüya zarar etmeye yorumlanmaktadır. Doğum yapan erkek, kendi fıtratına uymayan bazı işler yapar. Bazı tabircilere göre böyle bir rüya kişinin zina etmesine, harama bulaşmasına, kendisine uygun olmayan bir kadınla birlikte olmasına işaret eder.

Rüyada Doğumhane Görmek

Rüyada doğumhane görmek farklı şekillerde yorumlanır. Doğumhanede birçok bebeğin doğduğunu görmek size ulaşacak müjdeler ve sevindirici haberlerdir. Doğumhanede hem erkek hem de kız bebeklerin olduğunu görmek, hem mutlu haberler almaya hem de mutluluğa arzu ve isteklerin gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Hamile Erkek Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada bir erkeğin kendisini hamile olarak görmesi, bayanların yaşadığı zorluklara ve onların çektiği sıkıntılara iç dünyasında yaptığı empatinin göstergesidir. Rüyasında başka bir erkeği hamile olarak görmek ise kişinin içindeki erkek çocuk özlemini yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!