RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamile Haberi Almak

Rüyada hamile haberi almak, rüya sahibinin ev değişikliği yapacağına, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine yorumlanır. Güzel bir haber alınıp, kişinin hayatında olumlu değişiklikler olacağına da tabir edilir. Rüyada hamile haberi alınan kişi tanınıyor ise, o kimsenin hayatındaki değişikliklere ve güzel gelişmelere şahit olunacağı anlamına gelir. Hamile haberi almak genellikle kişiye gelecek olan iyi ve müjdeli haberleri simgeler.

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada başka birinin hamile olduğunu gören kişi, iş yaşamında büyük değişiklikler yaşar ve daha çok para kazanacağı bir terfiye yükselir. Bir bayanın hamile olduğunu görmek bazı yorumculara göre kişinin gerçek hayatında çok üzücü bir gelişme veya olay yaşayacağı ve bu nedenle hayatının geri kalanında da ciddi sıkıntılarla karşılaşacağı yönündedir. Rüyada kendi evladını hamile görmek ise, hanede bereketin daim olacağı ve gelirin artacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyasında hamile olduğunu gören kişi bekar ise hayatında yeni bir döneme girer, iş ve aşk hayatında büyük değişiklikler olur. Evli bir kimsenin kendini hamile görmesi ise hanede ve özellikle eşiyle yapacağı ciddi bir tartışmaya, huzursuzluğa ve sıkıntıya işarettir. Diğer bir yoruma göre kişinin kendisini hamile görmesi genellikle çok istenilen bir durumun gerçekleşmesine ve büyük bir mutluluğa yorumlanır. Genel olarak kişinin hayatındaki olumlu ve güzel gelişmeleri tabir eder.

Rüyada Eşinin Hamile Haberini Almak

Pek çok farklı yorum yapılsa da, genel olarak, rüya sahibi evli ise, gerçek hayatta da evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Eşini hamile gören kimsenin başına talih kuşu konar ve para açısından büyük bir rahatlama yaşar, borçlarını öder. Rüyada eşinin hamile olduğunu ve sonra da doğurduğunu öğrenen kişi için, yaşadığı bir sıkıntının hızla sona ereceğine ve rahatlayacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hamile Haberi Almak İle İlgili Rüyalar;

 1. Muslima (20 Eylül 2015 saat: 08:37)

  Ban rüyamda bir akrabam evlendi ol kız akrabam evlendikden sonra doğuma gitdi onun yanında bir kız arkadaşı vardı oda bir çocuk la sevişip hamile kalmış bende o arada bir çocuk la sevişyodum bande hamile mişim annem ablam vardı bak gordunmi o kyzy başga bir çocuk la sevişip hamile kalmış bak yerde baygın yatıyor. Sende onun gibi sevişipde hamile olma tagın diye soyledi sonra ben bir çocuk la sevişyodum o duş di yadıma hemen yanına koşa koşa gitdim bakdm akrabamıñ erkek kardeşi konuşamiyormuş herkes kameraya alıyor fotoğraf çekiyor o çocuk huñur huñur ağlıyor. Bande o arada uyandm.

 2. Derya (09 Mayıs 2015 saat: 12:38)

  Ben rüyamda birinle öpüşüyordum çok güzeldi ve daha sonra dans kulübüne gittim sonra herkes dans ediyordu bende dans etmek istedim ama elbisem yoktu elbisemi giymek istedim giyemedim dar geldi sonra çok ağladım hıçkıra hıçkıra ve o odadan 1 ay boyunca hiç çıkmadım oradan hep ağladım orada bu ne demektir?????

 3. esra (28 Mart 2015 saat: 09:51)

  Rüyamda kuzenim benim evime geliyordu telefonda konusuyorduk ve uzun zamandir gorusmedigimiz icin sikayet ediyorduk hiçbir şey eskisi gibi degil dedi ben hamileyim dedi o sirada gelmis camdan bakıyorum ve disarda onu görüyorum o sirada ablamin cocugu kucagimda uyuyakaliyor sonra kuzenimin annesi emzirmek icin uyansin diyor uyandiriyoruz. Onun cocuguymus guya. Emzirmeden uyandim ortalikda da bir sürü cocuk vardı kiz erkek buyuk kucuk oyun oynuyorlardi

 4. iklima (15 Kasım 2014 saat: 17:08)

  Rüyamda okuldayım, ders ingilizce ve 2 stajer var, bana kızgılıkla bakıyolar. Ne yaptığımı hatırlamıyorum ama yaptığım şeyden dolayı korkup stajerlerden kaçıyom. Sonra tramvaya bimiyorum ve orada mavi çantamı unutuyorum sonra onu almaya geldim ve 3 tane kadın şurda dursun gelip alır diyo ve ben gidip sldım ama bu seferde o kadınlardan korkup kaçıyorum ve bi salonda kalabalık içinde yemek yiyorum , sonra kalkıp elimi yıkıyorum be erkek kuzenim yanımda dikiliyor. Bu rüyada sadece yemekte annem gülüyo, mutlu, onun dışında hiç kimse gülmüyo.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,