RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamile Haberi Almak

Rüyada hamile haberi almak, rüya sahibinin ev değişikliği yapacağına, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine yorumlanır. Güzel bir haber alınıp, kişinin hayatında olumlu değişiklikler olacağına da tabir edilir. Rüyada hamile haberi alınan kişi tanınıyor ise, o kimsenin hayatındaki değişikliklere ve güzel gelişmelere şahit olunacağı anlamına gelir. Hamile haberi almak genellikle kişiye gelecek olan iyi ve müjdeli haberleri simgeler.

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada başka birinin hamile olduğunu gören kişi, iş yaşamında büyük değişiklikler yaşar ve daha çok para kazanacağı bir terfiye yükselir. Bir bayanın hamile olduğunu görmek bazı yorumculara göre kişinin gerçek hayatında çok üzücü bir gelişme veya olay yaşayacağı ve bu nedenle hayatının geri kalanında da ciddi sıkıntılarla karşılaşacağı yönündedir. Rüyada kendi evladını hamile görmek ise, hanede bereketin daim olacağı ve gelirin artacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyasında hamile olduğunu gören kişi bekar ise hayatında yeni bir döneme girer, iş ve aşk hayatında büyük değişiklikler olur. Evli bir kimsenin kendini hamile görmesi ise hanede ve özellikle eşiyle yapacağı ciddi bir tartışmaya, huzursuzluğa ve sıkıntıya işarettir. Diğer bir yoruma göre kişinin kendisini hamile görmesi genellikle çok istenilen bir durumun gerçekleşmesine ve büyük bir mutluluğa yorumlanır. Genel olarak kişinin hayatındaki olumlu ve güzel gelişmeleri tabir eder.

Rüyada Eşinin Hamile Haberini Almak

Pek çok farklı yorum yapılsa da, genel olarak, rüya sahibi evli ise, gerçek hayatta da evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Eşini hamile gören kimsenin başına talih kuşu konar ve para açısından büyük bir rahatlama yaşar, borçlarını öder. Rüyada eşinin hamile olduğunu ve sonra da doğurduğunu öğrenen kişi için, yaşadığı bir sıkıntının hızla sona ereceğine ve rahatlayacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!