RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Hamile Kalmak

Rüyada hamile kalmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok önemli olmayan ve maddi ve manevi olarak hiçbir kazanç sağlamayan şeyler ile uğraşmakta olduğuna ve bu şeyleri bırakıp artık gelecek ile ilgili gerekli ve bir hayat kurmaya yarayacak şeyler işle ilgilenmesi ve bu amaç ile hareket etmesi gerektiğine alamet edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı iyi ve başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve mal mülk sahibi olup zenginliğe ereceğine tabir edilir. Aynı zamanda, insanlar arasında çok saygıdeğer ve sevilen bir kişi olunacağına delalet edilir.

Rüyada Bir Erkeğin Kendini Hamile Görmesi

Rüyada bir erkeğin kendini hamile görmesi, rüya sahibinin, insanlardan sakladığı ve kendisini çok büyük bir zarara uğratan bir sırrının olduğuna ve bu sırrın duyulmasından ötürü çok büyük bir endişe ve korku duyduğuna tabir edilir.

Rüyada Hamile Birini Görmek

Rüyada hamile birini görmek, rüyayı gören kişinin, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına ve bu başlangıçlar için oturup çok ciddi ve detaylı olarak düşünüp taşınması ve daha sonra karar vermesi gerektiğine alamet edilir.

Rüyada Anneyi Hamile Görmek

Rüyada anneyi hamile görmek, rüya sahibinin, hayatında yapacağı değişikliklerden şimdilik kimseyi haberdar etmek istemediğine ancak zamanı geldiğinde gereken şeyleri açıklayacağına işaret edilir.

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada eşinin hamile olduğunu öğrenmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yeni ve daha önce pek kimse tarafından yapılmamış bir işe soyunduğuna ve bu işten kazanacağı para ve mal ile yeni bir hayat kuracağına delalet edilir.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyada hamile hayvan görmek, iş hayatında yapılacak çalışmalar ile çok büyük miktarda para ve mal kazanılacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!