RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamsi Görmek

Rüyada hamsi görmek, büyük şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancının, malının, aşının ve mutluluğunun artmasına her geçen gün de artarak çoğalmasına işaret eder. Rüyada hamsi gören kişi, şifa bulur, hastalıklarından, üzüntülerinden ve sorunlarından kurtulur. Hayır bulmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan pek çok güzel gelişmeye ve güzel haberlere delalet eder.

Rüyada Hamsi Satmak

Rüyasında hamsi sattığını gören kişinin gereksiz, gerçekliğe uymayan ve hayal mahsulü düşüncelerinden kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, gözünü gerçek dünyaya açacak ve planlarını da buna göre yapacak, artık olmayacak hayallerin peşinde koşmayacak demektir.

Rüyada Hamsi Balığı Temizlemek

Özel hayat ile tabir edilir. Rüya sahibi ev yaşantısından hayır görecek ve mutluluk bulacak demektir. Eğer evli değilse de kendisi için çok doğru olacak ve mutlu olmasını sağlayacak bir sevgili bulacaktır.

Rüyada Hamsi Yediğini Görmek

Rüyada hamsi yemek çok iyidir. İyilik, hayır ve güzellik bulmaya, dünyanın en güzel duygularını tatmaya işaret eder.

Rüyada Hamsi Pişirmek

Bu rüya, rüya sahibi için hayırlı değildir, hayatın tersi şekilde ilerlemesine ve olumsuzluklar yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibinin mutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Hamsi Almak

Rüya sahibinin işlerinden yana hayır göreceğine delalet eder. Rüyasında hamsi aldığını gören kişi, işlerinde başarıyı yakalayarak, ün salacak ve herkes kendisine iş yaptırmak için bir biri ile yarışacak demektir.

Rüyada Çiğ Hamsi Yemek

Rüya sahibinin özel hayatında, kendisinden kaynaklı olarak yaşanacak olan sorunlara işaret eder. Rüya sahibi kendi mutluluğuna kendisi mani olacak, sonra da çok pişman olacak diye ifade edilir.

Rüyada Hamsi Tutmak

Rüya sahibinin çok sevdiği kişilerin hayatında meydana gelecek olan büyük bir mutlulukla kendisinin de mutlu olmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: