RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Hamsi Yemek

Rüyada hamsi yemek, çok hayırlı bir rüyadır. Yapılan işlerden, ortaya konan çalışmalardan ve gerçekleştirilen projelerden kazanılacak paraya ya da mala delalet eder. Aynı zamanda, çok uzaktaki bir akrabadan kalacak yüklü miktarda miras ile ya da devlet kapısında yapılacak büyük bir iş ile çok zengin olmaya işaret eder.

Rüyada Palamut Balığı Yemek

Rüyada palamut balığı yemek, rüyayı gören kişinin, evinin bolluk ve bereketinin artacağına tabir edilir. Etrafta yardım edilecek bir insan varsa yardım edileceğine, durumu olmayan insanlara destek olmaya ve başkalarına gereken yardımda bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Lokantada Palamut Balığı Yemek

Rüyada lokantada palamut balığı yemek, rüya sahibinin, çok kısmetli biri olduğuna ve beklemediği bir anda büyük bir kısmet alacağına işarettir.

Rüyada İstavrit Balığı Yemek

Rüyada istavrit balığı yemek, bolluk ve bereket içinde geçen günlerin bittiğine, pek sevilmeyen bir akrabanın uzun süre kalmak için eve geleceğine ve çok kötü bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada İstavrit Balığı Görmek

Rüyada istavrit balığı görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı iç hesaplaşma sonucunda artık yalnızlıktan sıkıldığına ve evlilik kararı verdiğine yorulur.

Rüyada İstavrit Balığı Tutmak

Rüyada istavrit balığı tutmak, rüya sahibinin, verdiği sözlerden ötürü büyük bir endişe yaşadığına tabir edilir. Sözleri yerine getirememenin verdiği sıkıntının ruhsal sorunlara yol açacağına işaret eder.

Rüyada İstavrit Pişirmek

Rüyada istavrit pişirmek, artık evlenme zamanının gelindiğine karar verilmesine ve hayırlı bir kısmet aramaya delalet eder. Ayrıca, hayırlı ve iyi bir kısmetin bulunması, dünyaevine girilmesi ve çok tatlı bir bebeğe sahip olunmasına yorumlanır.

Rüyada Yakalanmış İstavrit Balığının Kaçması

Rüyada yakalanmış istavrit balığının kaçması, karşılaşılan fırsat için hızlı ve doğru karar vermek gerektiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!