RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamster Görmek

Rüyada hamster görmek, genel anlam itibariyle güzel, hayırlı ve olumlu olanlarla karşılaşmaya, ilerlemeye, kalkınmaya, zenginliğe kavuşmaya, lüks bir yaşama, konforu bulmaya ve yeni yeni fırsatlar elde etmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin Allah’ın izni ve yardımıyla bir yandan da şansının yaver gitmesiyle kazancının, mutluluğunun, huzurunun ve keyfinin artacağına işaret eder. Hayatın kolaylaşmasına, işlerin de hafiflemesine vesile olacak sürpriz ve müjdeli gelişmelerin meydana geleceği ile yorumlanır.

Rüyada Hamster Fare Görmek

Rüyada hamster fare görmek bazı rüya tabirlerine göre şans bazılarına göre de tam tersi şekilde yani şanssızlık olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işindeki verimliliğin artması sayesinde hayatına bolluk ve bereket geleceğine tabir edilirken bir diğer yandan da maddi zarara uğramaya ve geçim sıkıntısına düşmeye delalet ettiği yönünde değerlendirilir.

Rüyada Hamster Beslemek

Rüyayı gören kişinin hedeflediği başarıyı ve kazancı elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına delalet eder.

Rüyada Hamster Sevmek

Rüya sahibinin yapacağı yeni ve isabetli girişimler sayesinde kısmetinin büyük oradan artacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine ve ticaretinin de istediği yönde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Hamster Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı zorluklardan kolaylıkla kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin makbul olan yollardan gireceği işlerden yana düşündüğü ve arzu ettiği kazancı elde etmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyayı gören kişinin gerek kazançtan gerekse mutluluk ve huzurdan yana bolca nasipleneceğine, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına ve dünya nimetlerinden istediği oranda faydalanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hamster Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. saadet (03 Mayıs 2014 saat: 03:26)

    Ruyamda evimizde beyaz Hamster besliyormusuz. Hamster geceleri benle yatiyormys da eşime artik oglumuzun büyüdüğünü ve onun bizimle yatacagini söylüyorum ama Hamsteri yataktan uzaklastiramiyorum Hamster kıskançlık yapiyor ustume yapisip gitmek istemiyor. Sonra ayrica tuylerinin dökülür gerekcesiyle Hamsteri evden uzaklastirmaya karar veriyorum ve ona uygun karton kutu bukup balkona koymak istiyorum ancak Hamsteri her elime almak istediğimde gitmek istemediginde kendini kaskati yapiyordu ve ben yerinden oynatamiyordum. Boyle uyandım. Bugun oglum icin bakici adayi ile gorustum. Kisi fazla iyiydi o yuzden altından baska birsey cikar mi düşüncesi oluştu korktum cok iyi gorunup de zarar verecek biri mi olur diye. Bu dysunceylr yatmistim. Ruyamin bu gerceklikle ilgili ve anlami ne olabilir yardimci olursaniz cok sevinirim

  2. ayşe (07 Şubat 2014 saat: 03:00)

    Ben rüyamda 2 katlı kocann bir evde oturuyormuşum eştim eltimin kızı eşim eşim ben sıkıldım deyim iş yerine gidiyor diyorumki gitmesene bu saatte hızrsızda gircek eve sen yoksun sonra ben yatıyorum göğsümdede bir hamster (fare) Yatıyor kızımda yanda beşikte yatıyormuş ama bn hiçç görmedim eltimin kızı baş ucumda bir ara kalkma ihtiyacı hissediyorum kalkıyorum 2 tane karaltı hemen ışığı açıyorum bi baksam hırsız bağrıyorum eltime sesim kısın eltim gelirken onu sikahla rehin alıyolar ben odaya giriyom dayanıorum kapıya eşimi ararken uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,