RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamster Görmek

Rüyada hamster görmek, genel anlam itibariyle güzel, hayırlı ve olumlu olanlarla karşılaşmaya, ilerlemeye, kalkınmaya, zenginliğe kavuşmaya, lüks bir yaşama, konforu bulmaya ve yeni yeni fırsatlar elde etmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin Allah’ın izni ve yardımıyla bir yandan da şansının yaver gitmesiyle kazancının, mutluluğunun, huzurunun ve keyfinin artacağına işaret eder. Hayatın kolaylaşmasına, işlerin de hafiflemesine vesile olacak sürpriz ve müjdeli gelişmelerin meydana geleceği ile yorumlanır.

Rüyada Hamster Fare Görmek

Rüyada hamster fare görmek bazı rüya tabirlerine göre şans bazılarına göre de tam tersi şekilde yani şanssızlık olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işindeki verimliliğin artması sayesinde hayatına bolluk ve bereket geleceğine tabir edilirken bir diğer yandan da maddi zarara uğramaya ve geçim sıkıntısına düşmeye delalet ettiği yönünde değerlendirilir.

Rüyada Hamster Beslemek

Rüyayı gören kişinin hedeflediği başarıyı ve kazancı elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına delalet eder.

Rüyada Hamster Sevmek

Rüya sahibinin yapacağı yeni ve isabetli girişimler sayesinde kısmetinin büyük oradan artacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine ve ticaretinin de istediği yönde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Hamster Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı zorluklardan kolaylıkla kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin makbul olan yollardan gireceği işlerden yana düşündüğü ve arzu ettiği kazancı elde etmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyayı gören kişinin gerek kazançtan gerekse mutluluk ve huzurdan yana bolca nasipleneceğine, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına ve dünya nimetlerinden istediği oranda faydalanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!