RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamur Açmak

Rüyada hamur açmak, fayda bulmaya ve hayır görmeye delalet eder. Her rüya sahibi için iyiye işaret eder. Rüya sahibi sıkıntıda ise feraha kavuşur, işsizse iş sahibi olur, evlat sahibi olmak istiyorsa çocukları olur, bekârsa ve evlenmek istiyorsa evliliklerin en güzelini yapar ve mutlu olur, sevdiğinden uzaksa tez zamanda sevdiğine kavuşur. İşleri kötüyse açılır, içinden çıkılmayacak sorunları varsa sorunlarına çözüm bulur. Rüyada hamur açmak, her rüya sahibi için dertlerden kurtulmaya ve mutluluk bulmaya delalet eder.

Rüyada Oklavayla Hamur Açmak

Rüya sahibinin azmine ve tutarlı oluşuna işaret eder. Rüyasında oklava ile hamur açtığını gören kişi, azmettiği sürece dünyada başaramayacağı hiçbir şey yoktur ve şimdiye kadar kafasına koyduğu her işte de zaten hep başarılı olmuştur. Rüya sahibi tuttuğunu koparan kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada Yufka Açmak

Bereket, rızık ve bol kazanç olarak tabir edilir. Rüya sahibi için artık güzel yaşama zamanıdır. Rüyasında yufka açtığını gören kişi hem maddi hem de manevi olarak rahata kavuşacak ve bundan sonrası için çok mutlu yaşayacaktır.

Rüyada Hamur Yoğurmak

Hayatın her geçen gün daha güzel ve iyi şeyler getirmesine işaret eder. Rüya sahibi için her gün yeni ve müjdeli gelişmeler olacak hayat rüya sahibi için her gün yeniden, yeni mutluluklar sunacaktır.

Rüyada Börek Açmak

Rüyada börek açmak, rüya sahibinin hayat mücadelesine ve para kazanması için gösterdiği gayrete işaret eder. Rüyada börek açmak, ekmek için limon bile satacak kadar çalışkan, alçak gönüllü, onurlu, dürüst ve takdir edilir bir kişiye işaret eder.

Rüyada Un Görmek

Zenginlik ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin fayda bulacağı paradır çünkü alın teri dökülerek, namusla çalışılarak elde edilmiştir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hamur Açmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Sibel burul (06 Ekim 2015 saat: 07:20)

  Rüyamda sokakta bir kurt köpeği gördüm gözlerinden ateş çıkıyordu robot gibiydi ondan ürküp evime girdim bahçeli bir ev mutfağa girdiğimde çok zengin bir kahvaltı sofrası hazırlanmış , eşim , onun ablası ve ölmüş kayılvalidem var. Ksyınvalidem yerde oturmuş hamur yoğuruyor , ablamız yufka açıyor ve bir sürü açmış , üst üste koymuş , bana yufkaları gösteriyor, kayınpederimde ( yıllar önce öldü) bahçede oturuyordu , öylece uyandım . Teşekkür ederim.

 2. Esranur (20 Eylül 2015 saat: 11:30)

  Benim normalde erkek arkadasim restorantta pide yapiyo. Bende orda calistigim zamanlar ona yardim ediyodum. Ruyam ise bizim evin onunde gerceklesiyo. Neyse ona yine boyle siparis geldi. Boyle 10-12 kadar. O gelip yapana kadar benden ona kolaylik olsun diye gelmeden hamurlari once hepsini acilcak hale getirdim. Ardindan acmaya basladim. Hepsini degil cunku acarken erkek arkadasim geldi. Ona yardim ettim diye bana gulumsedi. Sonra o devam etti.

 3. esen (03 Ağustos 2015 saat: 10:41)

  Kendi köyümüzdeyiz. Bol su alanı ve yemyeşilmiş. Gölet suyuyla hamur teknesinde hamur yoğruluyor. Eşim ile yardım ediyoruz. Sonra hamur kabarıp taşmaya başlıyor. Halam o hamurla börak yapıyor.Bize börek içi kalmadığı için yapamayacağını söylüyor. Sonra halamın oğlu eşime tayin iste buraya gelin diyor. Eşim istemiyor. Aslında ben istiyorum. Vedalaşıp ayrılıyoruz.

 4. seval (07 Haziran 2015 saat: 13:13)

  Rüyamda iş çıkışı eve geliyorum annemler ekmek yapıyolar ama tanımadığım adamlar da var.O kadar çok hamur bezesi varki annem diyoki hadi bunların hepsini bitirmemiz lazım.Benden başka da açacack kimse yok ama orda.Oturuyorum ama söyleniyorum bir taraftan elime oklavayı alıyorum bezeyi de alıyorum.ama açıp açmadığımı hatirlayamıyorum.Diyorumki beni erkek arkadasim almaya gelecek bir saat sonra ben bunların hepsini yapmam biraz yapar kalkarım diyorum.Hatta diyorumki bu tırtıklı oklavayı istemiyorum düz olanı verin diyorum.Ama açıp aćmadığımı bir türlü hatırlamıyorum.Açılmış yufkaları gördüm ama ben mi açtım bilmiyorum.

 5. Büşra (03 Haziran 2015 saat: 12:00)

  Rüyamda tanımadığım bir kadınla hamur işi yapıyorduk ben kocaman hamur açıp un döküyordum mantı yapıyordum iş yeri ortamındaydık patronuma diyordum kalanıda buzluklara koyarız sonra evli bir tanıdığıma mesaj atıyordum gece oda aşkım yazıp cevap veriyordu

 6. neriman (08 Mayıs 2015 saat: 01:36)

  sınıfımdan hoşlandığım bir arkadaş var gerçekte fazla muhabbetimiz yok ama iki kere rüyamda pizza yaparken görüyorum. ikimizde un ve sudan hamur yoğuruyoruz o masanın üstünde açıyor yoğurduğu hamuru ben paspasın üstünde açıyorum ama paspas beyaz tertemiz duruyor. sonuçta paspas hamur açılmazki üstünde keşke masada açsaydım bende diye düşünüyorum rüyamda. yorumunuz için şimdiden teşekkürler

 7. musa (30 Kasım 2014 saat: 18:18)

  Rüyada hamur açmak, fayda bulmaya ve hayır görmeye delalet eder. Her rüya sahibi için iyiye işaret eder. Rüya sahibi sıkıntıda ise feraha kavuşur, işsizse iş sahibi olur, evlat sahibi olmak istiyorsa çocukları olur, bekârsa ve evlenmek istiyorsa evliliklerin en güzelini yapar ve mutlu olur, sevdiğinden uzaksa tez zamanda sevdiğine kavuşur. İşleri kötüyse açılır, içinden çıkılmayacak sorunları varsa sorunlarına çözüm bulur. Rüyada hamur açmak, her rüya sahibi için dertlerden kurtulmaya ve mutluluk bulmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,