RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamur Açmak

Rüyada hamur açmak, fayda bulmaya ve hayır görmeye delalet eder. Her rüya sahibi için iyiye işaret eder. Rüya sahibi sıkıntıda ise feraha kavuşur, işsizse iş sahibi olur, evlat sahibi olmak istiyorsa çocukları olur, bekârsa ve evlenmek istiyorsa evliliklerin en güzelini yapar ve mutlu olur, sevdiğinden uzaksa tez zamanda sevdiğine kavuşur. İşleri kötüyse açılır, içinden çıkılmayacak sorunları varsa sorunlarına çözüm bulur. Rüyada hamur açmak, her rüya sahibi için dertlerden kurtulmaya ve mutluluk bulmaya delalet eder.

Rüyada Oklavayla Hamur Açmak

Rüya sahibinin azmine ve tutarlı oluşuna işaret eder. Rüyasında oklava ile hamur açtığını gören kişi, azmettiği sürece dünyada başaramayacağı hiçbir şey yoktur ve şimdiye kadar kafasına koyduğu her işte de zaten hep başarılı olmuştur. Rüya sahibi tuttuğunu koparan kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada Yufka Açmak

Bereket, rızık ve bol kazanç olarak tabir edilir. Rüya sahibi için artık güzel yaşama zamanıdır. Rüyasında yufka açtığını gören kişi hem maddi hem de manevi olarak rahata kavuşacak ve bundan sonrası için çok mutlu yaşayacaktır.

Rüyada Hamur Yoğurmak

Hayatın her geçen gün daha güzel ve iyi şeyler getirmesine işaret eder. Rüya sahibi için her gün yeni ve müjdeli gelişmeler olacak hayat rüya sahibi için her gün yeniden, yeni mutluluklar sunacaktır.

Rüyada Börek Açmak

Rüyada börek açmak, rüya sahibinin hayat mücadelesine ve para kazanması için gösterdiği gayrete işaret eder. Rüyada börek açmak, ekmek için limon bile satacak kadar çalışkan, alçak gönüllü, onurlu, dürüst ve takdir edilir bir kişiye işaret eder.

Rüyada Un Görmek

Zenginlik ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin fayda bulacağı paradır çünkü alın teri dökülerek, namusla çalışılarak elde edilmiştir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,