RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamur İşi Görmek

Rüyada hamur işi görmek, çok hayırlıdır, rüya sahibinin içinde bulunduğu şartlar ne olursa olsun bunun daha kötüye ya da geriye gitmeyeceğine bilakis iyi yönde seyretmeye devam edeceğine ve başka hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Başarıya ve mutluluğa, istediğini elde etme inancına ve azmine sahip olmaya, hayırlı kimselerle tanışmaya ve uğurlu gelecek yeni işlere girmeye tabir edilir. Rüyada hamur işi görmek, hayatın her alanında meydana gelecek yeniliklere, olumlu gelişmelere ve beraberinde gelecek sevince işaret eder.

Rüyada Hamur İşi Yediğini Görmek

Rüyada hamur işi yediğini gören kişinin işleri aksayacak demektir. Rüya sahibi, planlı ve programlı olmadığı için, işleri hep bir birine girecek, toplantı saatleri, seyahat tarihleri karışacak, projeler aksayacak ve bu durum rüya sahibine hem iş hem de maddi kayıp yaşatacaktır.

Rüyada Hamur İşi Yapıldığını Görmek

Rüyada hamur işi yapıldığını görmek, rüya sahibinin özlem duyduğu ve hasretinden dolayı burnunda tüttüğü bir yakını ile bir araya gelip, özlem gidereceğine, dertleşerek moral bulacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Hamur Açmak

Rüyada hamur açmak, rüya sahibinin iyi niyetle, içten ve samimi duygularla bir hayır işi yapacağına tabir edilir. Bu iyiliği sayesinde kendisi de iyilik bulacak ve bir isteğinin ya da duasının kabul olup gerçekleşeceğini görecek ve bunu yaptığı yardıma karşılık Allah’ın kendisi için bir lütfu olarak yorumlayacaktır.

Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüya sahibine hayır ve mutluluk getirecek kararlar alıp, bu kararlar doğrultusunda hareket edeceğine ve yanılmadığını görerek üstün başarılara imza atacağına delalet eder. Bu hayırlı gelişmeden sonra, meyve veren ağaç taşlanır misali rüya sahibi hakkında pek çok dedikodu alıp başını gidecek fakat kişinin neşesini kaçırmayı başaramayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hamur İşi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Zehra koç (11 Kasım 2015 saat: 07:44)

  Rüyamda karşı komşumuz bizim eve gelmiş hamur yoguruyorduu yoğurdugu hamur coktu ben yaptığı hamuru börek yapıp fırına atacak sandım o ise küçük küçük kesip kizartti ama çok istememe rağmen bi türlü yiyemedim ruyami en açık şekilde yorumlarsaniz çok sevinirim

 2. tuana (28 Nisan 2015 saat: 13:25)

  ruyamda arkadasimi komsumu gordum hamur acmasini bilen bi kisi ve ruyamda da bak iste bunu demistim hani anlatmisdim ya hamur isini biliyorum diye bi baktim hamur okadar sismiski tasiyor ve arkadasimin ustune suruyoruz butun vucudu kayipoluyor hamurun icinde ve guluyoruz

 3. başak (15 Ocak 2015 saat: 11:04)

  Rüyamda yagmurlu bir havada yürürken hamur işi olan açmayi yerde yarım olarak görüyordum alsam mı yerden almasam mı derken almıyordum yoluma devam ediyordum ve yol boyunca onu yerden neden almadım diye çok üzülüyordum ne demek oluyor ki acaba

 4. fatma (20 Ekim 2014 saat: 11:02)

  Selam.oncelikle sunu yazmam lazim biz esimin isi dolayisiyla baska bi srhirde ikame ediyoruz.ama memlekete tayinimiz ciksin istiyoruz.ruyamda mrmlekete tayinimiz cikio ama. Orda bi evde iki aile oturacakmsiz yani yabanci bi aile ile ben diyyorum nasil rahat olabilitimki evde yabanci varken. Diyorum neyse ayni ruyayi benm aarkadasimda gormus bizi baska bi aile evde iken bizim orayi tututgumuzu bu ne demeek acaba

 5. Muhittin (17 Ekim 2014 saat: 11:21)

  Ruyamda sevdıgım kızın evı ıle bızım ew yan yanaydı(sevdıgım kız benı sevmıyo ve cok uzaklarda) ewın yanından tren rayları gecıyordu bı aksam vaktı bız dısarda otururken elonde 3 paket kargo ıle kosuyordu bıze. Ve paketlerı anneme ve ıkı kız kardesıme verdı ama ben actım ıclerınden hamur ıslerı borek tarzı seyler cıktı bı ıkı tane alıp yedım ve herkes eve gıttı ben yanlız kaldım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,