RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamur İşi Görmek

Rüyada hamur işi görmek, çok hayırlıdır, rüya sahibinin içinde bulunduğu şartlar ne olursa olsun bunun daha kötüye ya da geriye gitmeyeceğine bilakis iyi yönde seyretmeye devam edeceğine ve başka hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Başarıya ve mutluluğa, istediğini elde etme inancına ve azmine sahip olmaya, hayırlı kimselerle tanışmaya ve uğurlu gelecek yeni işlere girmeye tabir edilir. Rüyada hamur işi görmek, hayatın her alanında meydana gelecek yeniliklere, olumlu gelişmelere ve beraberinde gelecek sevince işaret eder.

Rüyada Hamur İşi Yediğini Görmek

Rüyada hamur işi yediğini gören kişinin işleri aksayacak demektir. Rüya sahibi, planlı ve programlı olmadığı için, işleri hep bir birine girecek, toplantı saatleri, seyahat tarihleri karışacak, projeler aksayacak ve bu durum rüya sahibine hem iş hem de maddi kayıp yaşatacaktır.

Rüyada Hamur İşi Yapıldığını Görmek

Rüyada hamur işi yapıldığını görmek, rüya sahibinin özlem duyduğu ve hasretinden dolayı burnunda tüttüğü bir yakını ile bir araya gelip, özlem gidereceğine, dertleşerek moral bulacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Hamur Açmak

Rüyada hamur açmak, rüya sahibinin iyi niyetle, içten ve samimi duygularla bir hayır işi yapacağına tabir edilir. Bu iyiliği sayesinde kendisi de iyilik bulacak ve bir isteğinin ya da duasının kabul olup gerçekleşeceğini görecek ve bunu yaptığı yardıma karşılık Allah’ın kendisi için bir lütfu olarak yorumlayacaktır.

Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüya sahibine hayır ve mutluluk getirecek kararlar alıp, bu kararlar doğrultusunda hareket edeceğine ve yanılmadığını görerek üstün başarılara imza atacağına delalet eder. Bu hayırlı gelişmeden sonra, meyve veren ağaç taşlanır misali rüya sahibi hakkında pek çok dedikodu alıp başını gidecek fakat kişinin neşesini kaçırmayı başaramayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: