RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamur Kızartması Görmek

Rüyada hamur kızartması görmek, kişinin sevinçle karşılayacağı haberler alacağı anlamına gelir ve hanede kalabalık misafirlerin, kutlamaların olacağını ifade eder. Kendi yoğurduğu bir hamuru parçalar halinde kızartan kişinin eline yüklü paralar gelir ve küçük eşyalar alır. Aynı zamanda mal edinmek manasına da olan rüya, mirasla alakalı tarlalara, arazilere de yorumlanırken, kişinin aile büyüklerinden kendisine kalan malları kısa zaman sonra edineceğini, bu sayede hayatını daha emin koşullarda sürdüreceğini de tabir eder. Hamur kızartmak erkekler için kızgın ve sivri dilli bir eşe de yorulur. Başkasının evinde hamur kızartmak, aracı olan bir tanıdık sayesinde ekmek parasını kazanmak, işe yerleşmek, bir soruna çözüm bulmak demektir.

Rüyada Hamur Kızartması Yemek

Bencillikten uzak yaşayan rüya sahibinin yaptığı hareketler ve insanlara yardım etmesi sayesinde çok sevileceğini, çevresi tarafından takdir göreceğini, iş konusunda da talihin yanında olacağını bildirir. Zor günlerin, maddi sıkıntıların geride kalacağını ve önümüzdeki yıllarda kişinin servet sahibi biri haline geleceğini de işaret eder. Kişi kendi ailesi ya da tanıdığı, sevdiği birinin elinden çıkma hamur kızarması yiyorsa, o kimseyle yakın zamanda iş için yola çıkacağı anlamına gelir. Arkadaşlarıyla beraber hamur kızartması yiyen kişi ortaklı bir işe girer veya ticari bir müessesede işe başlar.

Rüyada Hamur Kızartması İkram Etmek

Kabarmamış hamur kızartması ikram etmek duyulacak bir söz yüzünden fazla alınganlık gösteren bir tanıdıkla aranın açılması, o kimseyle kısa bir süreliğine küs kalacak olmak demektir. Kabarmış hamur kızartması ikram eden kişi mutluluğunu, sevincini paylaşmak için evinde davet verir ve aldığı güzel haberleri yakınlarıyla paylaşır.

Rüyada Hamur Kızartması Görmenin Psikolojik Yorumu

Ailesine, sevdiklerine ve arkadaşlarına bağlı olan kişilerin, yalnız başlarına kendilerini mutsuz hissettiklerini, her daim aile ortamı aradıklarını ve kalabalık ortamlarda daha iyi hissettiklerini işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!