RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamur Yapmak

Rüyada hamur yapmak, iyi işler yaparak anılmak, yaşlılıkta herkesin hürmet ettiği bir insan olmak ve saygıyla anılmak anlamlarına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı her günü bir mucize gibi algılayarak hareket edeceğine ve her gün yararlı işler yapmak için çaba göstereceğine, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine yorumlanır. Hamur yapmak İslami olarak da sevap işlemek anlamına gelir ve kişinin ahiret hayatını aklından çıkarmadan, nefsine yenik düşmeden yaşamanın yollarını aradığına, ailesine ve çocuklarına örnek olacak şekilde davranacağına yorumlanır. Hayırlara vesile olan rüya, kişinin çalışmasının karşılığını fazlasıyla alarak rızkının bollaşacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Hamur Açmak

Hamur yapmakla benzer anlama gelen rüya, hayır işleri ile ilgilenmeye daha çok vakit ayrılacağına tabir edilir. Kişinin bencillikten uzak davranışlarının beğeni toplayacağına ve her zaman eli açık, gönlü bol bir insan olarak anılacağına yorumlanır. Dini inancına uygun olarak yaşayan rüya sahibinin kendisine ilim, irfan sahibi kimseleri örnek alacağına, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına da delalettir.

Rüyada Hamur Yoğurmak

Alın teri ile kazanılan helal paraya ve nimetlerin bolluğuna, asla dara düşmeden, sağlıklı bir şekilde yaşamaya alamet eder. Hamur yoğurduğunu gören kişinin kısmetleri çok olur ve bekarsa tez zamanda iyi bir eş bulur. Görücü usulü yapılacak bir evliliğe de alamet olan rüya, mutlu bir yuvanın da işaretçisidir. Çok sayıda çocuk sahibi olmaya, helal rızık elde ederek, çocuklarına her zaman haktan yana olmayı öğretecek olan kişinin sevap işlemeyi sevdiğine tabir edilir.

Rüyada Hamur Yapmanın Psikolojik Yorumu

Aile mefhumuna çok önem verildiğinin, her zaman aile sıcaklığının arandığının işaretidir. Kişinin çocukluğundaki samimiyet ve sevgi ortamını, hayatının her zerresinde yaşatmaya çalıştığının da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,