RuyaTabirleri.com

Rüyada Han Görmek

Rüyada han görmek, uzun bir zamandan beri aynı işte çalışan rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok büyük bir durgunluğa girdiğine, bu yüzden artık iş hayatı ile ilgili bazı köklü değişiklikler yapması gerektiğine, bu sayede kendisini toparlayacağına, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına ve dikkatini toplayarak yeni çalışmalar ortaya koyacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, alacağı bazı hayırlı haberler sayesinde kendisine çok büyük kısmet kapılarını açacak bazı işlere gireceğine ve herkes tarafından konuşulan bir kişi olacağına tabir edilir.

Rüyada Han Kapısı Görmek 

Çok dürüst, namuslu ve düzgün bir insan olan rüya sahibinin, kendisini kıskanan kişiler tarafından kötü bir kadın kullanılarak çok sıkıntılı bir duruma düşürüleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına ve sorunu bu şekilde ortadan kaldırıp kendisini aklayacağına işaret eder.

Rüyada Han Sahibi Olmak 

Rüyayı gören kişinin, etrafındaki bazı insanlara iş hayatında düştükleri zor durum karşısında çok yardımcı olacağına, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Büyük Han Görmek 

Rüya sahibinin, yapmış olduğu işte günden güne daha çok uzmanlık kazanarak ortaya koyacağı çalışmalar ile herkes tarafından tanınacağına ve sevileceğine, beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve yaptığı işi çok büyük bir emek ve özveri ile yaptığına rivayet eder.

Rüyada Eski Bir Han Görmek 

Rüyayı gören kişinin, uzun bir süreden beri yaptığı işte çok büyük sükse yaratacağına, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: