RuyaTabirleri.com

Rüyada Hançer Görmek

Rüyada hançer görmek, zorlukları aşacak inanca sahip olmaya, kudretli bir kimse haline gelmeye, kendinde kayıplara ve acılara göğüs gerecek gücü ve metaneti bulmaya, işlerinde ilerlemeye, kara geçmeye ve bu sayede zararı karşılamaya, borçları ödemeye, sorunları çözmeye tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin başarılarını çekemeyen kimselerin olduğuna, bu kimselerin, kişinin kısmetini ve şansını kapatmak için çalıştıklarına delalet eder.

Rüyada Hançer Saplamak

Rüyada hançer saplamak tek bir şekilde tabir edilmez. Rüyada hançeri kendine saplamak, kusurlu ve hatalı bir adım atarak ayıplanmaya, kınanmaya ve hor görülmeye işaret ederken kişinin rüyada hançeri her hangi birine sapladığını görmesi de olumlu düşüncelerinin kendisine hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada Altın Hançer Görmek

Rüyada altın hançer görmek, huzursuzluğa, can sıkıntısına ve moral bozukluğuna neden olacak olaylar yaşanacağına, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine ve çevresinde kimseyi görmek istemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Gümüş Hançer Görmek

Rüyada gümüş hançer görmek iyi ve hayırlı olanla karşılaşmaya, sağlığını geri kazanmaya, kazanca ve nimete kavuşmaya delalet eder. İşlerin hafifleyeceği, hayatın kolaylaşacağı ve her şeyin yoluna gireceği anlamına gelir.

Rüyada Pala Görmek

Rüyada pala görmek, rüya sahibinin başarmak için inat ettiği bir işten yana her defasında başarısızlık yaşayacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine ve bu işi bir süre askıya almaya karar vereceğine alamet eder.

Rüyada Kılıç Görmek

Rüyada kılıç görmek, kişinin işini kusursuz yapıyor oluşuyla bilindiğine, bu sayede işlerinin hep açık olduğuna ve ticarette rakipleri olmadığına tabir edilir. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda keyfinin yerinde olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!