RuyaTabirleri.com

Rüyada Hap Görmek

Rüyada hap görmek, moral bozukluğuna, keyifsizliğe, yaşam enerjisinin düşmesine, tüm ağız tadının kaçmasına neden olacak bir sorunun baş göstereceğine tabir edilir. Rüya sahibi için beklenmedik sıkıntıların yaşanmasına ve kişinin hazırlıksız yakalanacağı borçlara düşüp gafil avlanmasına işaret eder. Geçici üzüntü ve problem anlamına gelir. Bazen de rüya sahibinin fedakârlığına, inceliğine, düşünceli davranmasına rağmen bazı kimselerden nankörlük görüp, hayıflanacağına ve çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Hap İçmek

Rüyada hap içmek rüya sahibinin umutlarının yıkılmasına ve bazı tatsız olayların yaşanmasına yorulur. Fakat bu tatsızlıklar sayesinde rüya sahibi silkelenip kendisine gelecek ve deyim yerindeyse bir musibet bin nasihatten iyidir misali olaydan ders alıp, çok şey öğrenerek aynı hatanın tekrarına düşmeyecek demektir.

Rüyada Hap Almak

Rüyada hap almak iki türlü tabir edilir, eğer hap içmek anlamında alınıyorsa soruna ve zorluğa, parayla alınıyorsa rüya sahibinin meslek ya da ticaret hayatında önemli bir hamle yaparak, rakiplerini geride bırakacağına ve düşman çatlatacağına tabir edilir.

Rüyada Hap Yutamamak

Rüyasında hap yutamadığını gören kişi etkisinden kolay kolay kurtulamayacağı bir olay yaşayacak demektir. Zorluk ve meşakkat anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı kadar çaresiz olacağı ve yalnızlığa düşeceği bir problemin meydana geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İlaç Görmek

Rüya sahibinin dinde ve huyda güzel oluşuna, şahsiyetli duruşuna, kültürlü ve karizmatik kimse olduğuna delalet eder. Bazı rüya tabirleri ise bu rüyayı, rüya sahibinin bu özelliklerde bir kişi ile tanışıp dost olacağına yorumlarlar.

Rüyada İlaç Yazdırmak

Rüyada ilaç yazdırmak, uçak, otobüs ya da vapur bileti alarak bir yola çıkmaya işaret eder. Rüya sahibinin yıllık izini için köyüne ya da bir tatil kasabasına gidip, kafa dinlemesine yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!