RuyaTabirleri.com

Rüyada Hapis Görmek

Rüyada bir hapis görmek, içinde olduğunuz sorunlardan kurtulacağınıza ve eninde sonunda dertlerinizden kurtulup, mutluluğa kavuşacağınıza işaret eder. Rüyasında hapishaneden kurtulup, toplumla kaynaştığını görmek, sevindirici bir haberin sizi bulması için uzun bir zamana ihtiyacın olmadığına işaret eder. Rüyada hapis görmek aynı zamanda günlük işlerinizde bir türlü ayak uyduramama, sürekli uğursuzluğun peşinizden ayrılmadığı ve sürekli sizi huzursuz edip bir türlü mutlu olamayacağınız ile de ifade edilmektedir. Rüyada hapishane görmek, pek hayra yorulana bir durum değildir.

Rüyasında hapishaneye belirli bir suçtan dolayı düştüğünü görmek, şuanda çalıştığı işinden kovulacağı yahut devlet dairesinde memur ise o memuriyetinden atılacağı ile tabir edilir. Eğer hapisten çıktığı gören biri için hayatında yeni başlangıçların olabileceğini, mutluluk kapısını çalması an meselesi olduğuna işarettir. Rüyasında hapishaneye düşüp ve odasına pencereden giren bir ışık görse, yahut hapishanede yatarken hapishane duvarlarının olmayıp baktığı yerin gökyüzü ile yıldızlarla dolu olduğunu görenin, hapishaneden kurtulacağına yahut almış olduğu cezasının hafifleyeceğine delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre hapis yatmak, Allah katında kabul olmuş bir duası ile ilişkilendirilmektedir. 

Rüyada Hapis Cezası Almak

Rüyasında hapis cezası alan kişinin, ailesiyle birlikte bulunmuş olduğu bir takım sıkıntılar ile borç yüzünden dolayı yaşayacağı sıkıntılara işaret eder. Artık manevi hayatın getirdiği sorumlulukların daha çok artması demektir. Hayatındaki senin için önemli olan bir meselede çıkmaza girmeniz durumunda sakin, mantıklı ve sağduyulu bir şekilde hareket edeceğinize işarettir.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek, yerinin nerde olduğunu bilmediği bir zindana girdiğini gören, öleceğine işaret eder. Girdiği yer tanınmış bilinmiş bir yer ise, sıkıntıya ve hüzün ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyada hapishaneye girdiğini görmek, önünde uzun bir ömre ve sıcak sağlam dostlarıyla birlikte bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: