RuyaTabirleri.com

Rüyada Hapis Görmek

Rüyada bir hapis görmek, içinde olduğunuz sorunlardan kurtulacağınıza ve eninde sonunda dertlerinizden kurtulup, mutluluğa kavuşacağınıza işaret eder. Rüyasında hapishaneden kurtulup, toplumla kaynaştığını görmek, sevindirici bir haberin sizi bulması için uzun bir zamana ihtiyacın olmadığına işaret eder. Rüyada hapis görmek aynı zamanda günlük işlerinizde bir türlü ayak uyduramama, sürekli uğursuzluğun peşinizden ayrılmadığı ve sürekli sizi huzursuz edip bir türlü mutlu olamayacağınız ile de ifade edilmektedir. Rüyada hapishane görmek, pek hayra yorulana bir durum değildir.

Rüyasında hapishaneye belirli bir suçtan dolayı düştüğünü görmek, şuanda çalıştığı işinden kovulacağı yahut devlet dairesinde memur ise o memuriyetinden atılacağı ile tabir edilir. Eğer hapisten çıktığı gören biri için hayatında yeni başlangıçların olabileceğini, mutluluk kapısını çalması an meselesi olduğuna işarettir. Rüyasında hapishaneye düşüp ve odasına pencereden giren bir ışık görse, yahut hapishanede yatarken hapishane duvarlarının olmayıp baktığı yerin gökyüzü ile yıldızlarla dolu olduğunu görenin, hapishaneden kurtulacağına yahut almış olduğu cezasının hafifleyeceğine delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre hapis yatmak, Allah katında kabul olmuş bir duası ile ilişkilendirilmektedir. 

Rüyada Hapis Cezası Almak

Rüyasında hapis cezası alan kişinin, ailesiyle birlikte bulunmuş olduğu bir takım sıkıntılar ile borç yüzünden dolayı yaşayacağı sıkıntılara işaret eder. Artık manevi hayatın getirdiği sorumlulukların daha çok artması demektir. Hayatındaki senin için önemli olan bir meselede çıkmaza girmeniz durumunda sakin, mantıklı ve sağduyulu bir şekilde hareket edeceğinize işarettir.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek, yerinin nerde olduğunu bilmediği bir zindana girdiğini gören, öleceğine işaret eder. Girdiği yer tanınmış bilinmiş bir yer ise, sıkıntıya ve hüzün ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyada hapishaneye girdiğini görmek, önünde uzun bir ömre ve sıcak sağlam dostlarıyla birlikte bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hapis Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. denizer (24 Ocak 2014 saat: 23:47)

    valıdemı 10 yıl boyunca hapıs kararına carptırıldıgın goruyorum delı gıbı aglıyorum basından ayrılmıyorum hapısaneye goturuyorlar basında durun bı gardıyan hemsıre var bana cok uzuluyorlar arada annemı gosterıyorlar annem uzulme dıyor akrabalarım ıse annemı suclayıp kendının sebeb oldugunu bu sucu hakettım dıyerek daha az ceza alabılmesı mumkunken 10 seneye carptırılyıor hayatımda hıc bukadar ruyada agladııgmı hatırlamıyorum yoldan gecenler bana acıyor ve ben hep aynı cumleyı kuruyorum bugun benım bıttıgım gundur dıyorum hıckırarak carezıce aglıyorum hapısanenın basından ayrılmıyorum beraber hapısaneye teslımm olmaya goturuyorum annemı yolda gıderken kımse duyulmasını ıstemedııgm halde herkes soruyor herkes ogrenıyor yıne feryat bı sekılde aglamaya baslıyorum sonra hapısanenın bekleme salonunda psıkolojısı bozulmus 2 arkadasımı goruyorum selam verıyorum meyersem bırı aklını yıtırmıs orda bagırmaya sandalyeden kalkıp normal olmayan hareketler sergılıyor sonra gardıyanlar ve yanındakı arkadası zaptedmeye calsıyıor bı hapısanenın ıcınde bır yetkılı bayan benı valıdemın yattıgı koğuşa goturuyor boyle beyaz kucuk fayansları olan bır yer camdan bakıyorum yataklar bos bı kac tane yaslı kadın var benı sakınlestırmek ıcın gardıyanlar sureklı ıyı oldugunu soyluyor bı ara valıdemın ılacları aklıma gelıyor ve uyanıyorumm ,,

  2. Eray (21 Aralık 2013 saat: 05:32)

    rüyamda tam anlayamadiğim ama borcumla ilgili bir karişikliktan dolayi 2 yil hapis cezasina çarptirilmişim ama bir yalniş anlaşilma olduğunun farkindayim o anda ve sonunda hapise girdim bir gün kaldim ertesi gün kimliğim verildi sinavina git dediler yani güya sinav günümmüş gitmeme izin verildi bir günlüğüne bende o günü avukat bulmak için değerlendirmeye karar verip avukat aramaya başladim bir iş haninda bürolarda ama tüm avukatlarin müşterileri vardi bir tane boşta avukat bulamiyordum ve o esnada genç yaşlarda boyu çok kisa cüce bir kişi hep gözüme çarpiyordu koridorlarda yanimdada sözlüm vardi benmle oda sürekli açim bişeyler yiyelim diyordu ama ben hapiste yatacağimdan üzüntü içersinde çaresizdim özgürlüğüm gidecek endişesi vardi uyanana kadar gerçek sandim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,