RuyaTabirleri.com

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek zor insanlara ve zor olaylara delalet eder. Rüya sahibinin etrafında başta eşi olmak üzere, ne yapsa da mutlu edemediği kişiler olduğuna bu nedenle çok yorulup, yıprandığına delalet eder. Bu kişiler öylesine zor ve nankör kişilerdir ki rüya sahibi ağzıyla kuş tutsa bu kişilere yine de yaranamaz.

Rüya sahibi bu durumu hep içine atar, sabırla yine de bu kişileri mutlu etmeye çalışır. Rüyada hapishane görmek kişinin haksızlıklara ve hayal kırıklığına uğramasına da işaret eder. Kişi yapmadığı bir şeyden dolayı adil olmayan bir şekilde yargılanacak ve çok üzülecek demektir. Bazen de makam sahibi kimselere işaret eder.

Rüyada Hapishaneye Girmek

Rüyada hapishaneye düşmek, İki şekilde tabir edilir. Yolunda giden şeylerin bir anda raydan çıkmasına işaret ederken öte yandan da rüya sahibinin önünde yaşanacak olan uzun yıllara delalet eder.

Rüyada Hapishane Ziyaretine Gitmek

Rüya sahibinin bir işi yapmadan önce doğru olup olmadığını danıştığı kişiye işaret eder. Yani rüya sahibinin bir akıl hocası olacak ve aklına takılan her şeyi ona danışacak demektir.

Rüyada Hapishaneden Çıktığını Görmek

Kişinin çektiği çileden ve zahmetten kurtularak hem bedeninin hem de ruhunun rahat edeceği günlerin geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hapishane Kapısı Görmek

İki şekilde tabir edilir, Hapishanenin kapısı kapalıysa gerçekten mahkûm olmaya, eğer kapı açıksa esaretten kurtulup özgür olmaya işaret eder.

Rüyada Mahkemeye Çıkmak

Rüyada mahkemeye çıktığını gören kişi yaradana olan saygısı ve sevgisi, ahiret gününe olan inancı nedeni ile her zaman vicdanının sesini dinlemeyi tercih eden kimse olarak yorumlanır. Rüya sahibi kimseye iftira atmaz, haram mala el uzatmaz, aklından kötülük geçirmez yani kısacası adaletli ve merhametli olmaya çalışır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hapishane Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. derin (09 Mayıs 2014 saat: 14:46)

    ruyamha hapse giriyorum kapı açılıyor yatakda beyaz kıyafetli bir kız yatıyor bende ozman burda yatarım galiba diyorum.adamlar geliyor suna bineceksiniz yukarı havalanacaksınız diyor.buradan iyi tutunun düşersiniz diyor elimizede mum veriyor böyle yukarı çıkıcaksınız diyor ..burası zor diyorum ..gelenlere eşim gelmiş arkadaşının arabasını almış arabanın üzerinde beşir yazıyor ..bindigimi görmedim ..bide hapishanenin kapılarını gördüm

  2. ekrem (07 Nisan 2014 saat: 11:31)

    rüyamda bir anda hapise giriyorum bakıyorum bir kalabalık var ama ben tanımıyorum cok sevdigim bir arkadasım geliyor ben onu tanıyamıyorum sacı sakalı cok uzamıs o kendisini bana tanıtıyor o zaman tanıyorum bana yardımcı oluyor ve bana uyumamı söylüyor uyuyorum bir asker geliyor üzerimi falan arıyor o anda elime bıcak geciyo korkuyorum asker arama yaparken yakalanmadan elden ele gezdirip aranmıs olan cebime tekrar saklıyorum arama bittikden sonra asker hapse düsme sebebimi falan soruyo anlatıyorum ama ne anlattıgımı ve sebebini bilmiyorum oda bana komutanın odasını gösteriyo git onunla konus anlat diyo ama konusamadan uyanıyorum saygılarımla

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,