RuyaTabirleri.com

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek zor insanlara ve zor olaylara delalet eder. Rüya sahibinin etrafında başta eşi olmak üzere, ne yapsa da mutlu edemediği kişiler olduğuna bu nedenle çok yorulup, yıprandığına delalet eder. Bu kişiler öylesine zor ve nankör kişilerdir ki rüya sahibi ağzıyla kuş tutsa bu kişilere yine de yaranamaz.

Rüya sahibi bu durumu hep içine atar, sabırla yine de bu kişileri mutlu etmeye çalışır. Rüyada hapishane görmek kişinin haksızlıklara ve hayal kırıklığına uğramasına da işaret eder. Kişi yapmadığı bir şeyden dolayı adil olmayan bir şekilde yargılanacak ve çok üzülecek demektir. Bazen de makam sahibi kimselere işaret eder.

Rüyada Hapishaneye Girmek

Rüyada hapishaneye düşmek, İki şekilde tabir edilir. Yolunda giden şeylerin bir anda raydan çıkmasına işaret ederken öte yandan da rüya sahibinin önünde yaşanacak olan uzun yıllara delalet eder.

Rüyada Hapishane Ziyaretine Gitmek

Rüya sahibinin bir işi yapmadan önce doğru olup olmadığını danıştığı kişiye işaret eder. Yani rüya sahibinin bir akıl hocası olacak ve aklına takılan her şeyi ona danışacak demektir.

Rüyada Hapishaneden Çıktığını Görmek

Kişinin çektiği çileden ve zahmetten kurtularak hem bedeninin hem de ruhunun rahat edeceği günlerin geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hapishane Kapısı Görmek

İki şekilde tabir edilir, Hapishanenin kapısı kapalıysa gerçekten mahkûm olmaya, eğer kapı açıksa esaretten kurtulup özgür olmaya işaret eder.

Rüyada Mahkemeye Çıkmak

Rüyada mahkemeye çıktığını gören kişi yaradana olan saygısı ve sevgisi, ahiret gününe olan inancı nedeni ile her zaman vicdanının sesini dinlemeyi tercih eden kimse olarak yorumlanır. Rüya sahibi kimseye iftira atmaz, haram mala el uzatmaz, aklından kötülük geçirmez yani kısacası adaletli ve merhametli olmaya çalışır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,