RuyaTabirleri.com

Rüyada Hapishanede Olmak

Rüyada hapishanede olmak, alimler tarafından farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazılarına göre bu rüya kişinin dünyevi sıkıntılardan kurtulması anlamına gelmektedir. Özellikle günah batağına saplanmış ve tüm gayesi dünya olmuş insanlar için bu rüya günahlardan tövbeye ve hatalardan dönmeye yorumlanır. Bazen de hapiste olmak özgürlüğe kavuşmaya, size bağ olan ve canınızı sıkan kimselerden uzaklaşmaya, gurbete gitmeye veya uzun bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Hapishanede olan bir adamın bu rüyayı görmesi yakında özgürlüğüne kavuşmasına, iftiraya uğrayanlar için temize çıkmaya ve suçsuz olduğunun anlaşılmasına yorumlanabilir.

Rüyada Hapishanede Yattığını Görmek

Rüyada ceza aldığını ve bu nedenle de hapishanede yattığını gören kişi, hatalarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalır. Bu rüya eğer suçsuz yere hapse girdiğinizi görmüşseniz gerçek hayatta size atılacak bir iftiraya veya suçsuz yere itham edilmeye yorumlanır. Suçlu olduğu için hapse giren kişi dünyada da bir hata işler veya insanlara eziyet eder. Hapishanede yattığını görmek bazen de dünyaya gereğinden fazla meyletmeye, zevk ve sefaya dalarak kendisini kaybetmeye ve maneviyatı terk etmeye delalet eder. Sizin değil de bir yakınınızın hapse düşmesi ise, size muhtaç olacak bir akrabaya ve ona yardım etmeye işarettir.

Rüyada Hapishanede Mahkum Görmek

Rüyada hapishanede kalan mahkûm görmek, karşınıza çıkacak farklı niyetlere sahip insanlara işarettir. Bu rüyayı gören kimse çevresinde dolaşan dost görünümlü düşmanların saldırısına ve onların hilelerine maruz kalır. Aynı zamanda bu rüya sizi ahiret hayatından uzaklaştıracak ve günaha girmenize vesile olacak kişilerin sembolüdür.

Rüyada Hapishanede Olmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada hapishanede olmak kişinin iç dünyasında kendisini sıkışmış ve bunalmış hissetmesinin bir tezahürüdür. Normal hayatında kalabalıklar içinde bile yalnız olan veya yaşadığı hayattan zevk almadığı için kendisini terk edilmiş hisseden kişinin içindeki bu psikolojinin yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!