RuyaTabirleri.com

Rüyada Hapishaneye Girmek

Rüyada hapishaneye girmek, rüyayı gören kişinin, sağlığına dikkat ettiği, beslenmesi ve temizliği konusunda çok titiz davrandığı, stres ve sinirden uzak durduğu için çok sağlıklı bir kişi olacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine ve bu sayede çok eğlenceli vakit geçireceklerine alamet eder.

Rüyada Suçsuz Yere Hapishaneye Girmek

Uzun zamandan beri iş hayatı ve hayat koşuşturmasından ötürü bir türlü biraraya gelemeyen rüya sahibi ile arkadaşlarının yakın bir zamanda bir davet için biraraya geleceklerine, buluştuklarına çok sevineceklerine ve davette çok eğlenip hasret gidereceklerine işaret eder. Aynı zamanda, tekrar biraraya geleceklerine alamet eder.

Rüyada Birinin Hapse Girdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok uzun zamandan beri biraraya gelemediği arkadaşlarıyla bir arkadaşlarının önayak olması sayesinde biraraya geleceklerine, çok mutlu olacaklarına, birbirleri ile bol bol konuşup hasret gidereceklerine ve tekrar biraraya gelmek için sözleşeceklerine tabir edilir.

Rüyada Hapishanede Olmak

Rüya sahibinin, uzun zaman önce yaptığı hataların ya da günahların bedelini ödediğine, Allah katında bu hata ve günahların affedildiğine, rüyayı gören kişinin artık çok daha huzurlu ve sevinçli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Hapishaneye Düşmek

Rüyayı gören kişinin, çok büyük ve zor bir işin altından alnının akıyla çıktığına, etrafındaki insanları çok şaşırttığına, çok büyük bir şöhret kazanıp çok büyük başarılara imza attığına, herkes tarafından takdir edildiğine ve bu sayede çok daha zorlu işlerin altından kolayca kalkabileceğine rivayet eder. Aynı zamanda, aile hayatında çok rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine ve çok mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hapishaneye Girmek İle İlgili Rüyalar;

  1. cansu Baspinar (19 Aralık 2014 saat: 05:35)

    Rüyamda anaokulunda staj yapıyorum ve ne olduğunu hatırlamıyorum ama birden ainirlenip bir çocuğun başına silah dahla vuruyorum ve çocuk ölüyor. Ben kaçıyorum birsey olmamış gibi yapıyorum ama polisler benim olduğumu bulup beni hapishaneye goturuyorlar. Hapishane de herkes gündüz uyuyor sadce ben gece tek kaliyorum. Hapishanede ki iki görevli olan bayan ve erkek arasinda iliski var ve ben bunlardan cok korkuyorum…

  2. Sibel dik (01 Aralık 2014 saat: 18:32)

    Rüyamda bi hpısande idim ama nerede olduğunu bilmiyorum onu acıktı yemyesıl bi yer bense Demir parmaklıkların ardında idim kimse bana ses vermıyordu ortalıkta bı tek kişi bile yoktu

  3. Ebru (09 Temmuz 2014 saat: 12:13)

    Rüyamda hapishaneye bilmediğim bir sebepten girmişim.Bu hapishane nerede bilmiyorum ama şehirden evden uzak bir yerde olduğu kesin.Öyle çok temiz bir yer de değil. Çıkmak istiyorum çıkamıyorum.Küçük bir pencereden ışık geliyor ayna var ama gittikçe loş bir hal alıyor. Görmediğim insanlar bana telefon veriyor önce eski sevgilimi arıyorum sonra en yakın arkadaşımı arıyorum ve beni ziyarete gelmelerini söylüyorum fakat kimse gelmiyor. Oradan çıkamıyorum. Sonra çıkmak için uğraşırken uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,