RuyaTabirleri.com

Rüyada Hapse Girdiğini Görmek

Rüyada hapse girdiğini görmek, kişinin sağlık açısından sorun yaşamadan uzun ve kısmetli bir ömre sahip olacağına işaret eder. Uzun süredir ayrı kalınan ve hasret çekilen dostlarla görüşüleceğine, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına da delalettir. Görülen hapishanenin dini açıdan bir işareti varsa, kişinin çok yüklü bir borç altına gireceğine, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına işarettir. Hapishane görmek genel olarak kişinin bir engele maruz kalacağını gösterdiğinden, rüyada hapishaneye girmek de büyük bir sorunla yüz yüze gelmek manasında yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendi İsteği İle Hapishaneye Girmek

Kişi kendi arzusu ile bir hapishaneye girdiğini görüyorsa, günah işlemeyeceği bir hayatı tercih eder. Hapishane görmek genellikle dünya işleri ile yorumlandığından, kişi hapse girmek isterse, dünya işleriyle daha çok ilgilenecek anlamına da gelir. Olumsuz açıdan ise iftiraya maruz kalınacağına veya kem sözlü bir eş sahibi olunacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına da yorumlanabilir.

Rüyada Hapis Cezası Almak

Kişinin hayatındaki tüm sıkıntılarından kısa süre içinde, zahmetsizce kurtulacağına ve genel olarak mutlu haberler aldığı, yüce gönüllü kişilerle tanışacağı şeklinde yorulur.  Olumsuz açıdan ise arka arkaya gelen uğursuzluklara tabir edilir. Aksi giden işlere ve şiddetli tartışmalar içine girileceğine de işaret eder.

Rüyada Hapse Girip Kaçtığını Görmek

Rüyasında hapse düşüp, ardından da kaçtığını gören kimse, önce kendisini ve hayatını sınırlandıran bir durum içine girip, bir müddet sonra da bu sıkıntılı durumdan kurtulur. Genellikle düz anlamı ile yorumlanan rüyada hapse girip kaçan kişi bir başkası ise, o kişinin sizden yardım beklediğine ve zor günler geçirdiğine delalettir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin gizli bir hayranı olduğunu ve yakında o kişiyle tanışacağını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hapse Girdiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Zuhal (10 Ekim 2016 saat: 22:10)

  ruyada bir genc kizin basini kopartip ceza evine giriyordum sonrahic tanimadiklarim bir aile bir adam bi kadin iki cocuk adamin beline arapca yaziyordu arapca olarak tövbe yazi yaziyordu hic tanimadigim bir aileydiben de ruyada korkuyordum bunun anlami ney acaba sonra korkudan uyandim

 2. Ferhat (14 Şubat 2016 saat: 12:27)

  Ruyamda sebebini bilmedigim anda 23 yil hapis cezasi aldim.eski sevgilim yanimdaydi bir anda..ona anlatiyoordum durumumu bana o ruyada huzur veren tek kisiydi ….hapise koydular beni …ama gunduzleri istedigim gibi disari cikiyordum bu dedigim arkadasim ile geziyordum …ruyamda benim ile olan tek kisi bu …yillarin nasil gececegini dusunuyordum surekli …o sirada bir tarafi yikilmis bir evden 3 amca cocugumu gordum .orucluyduk hepumiz ama amca cocuklari uyuyordu…ben ayrildim ordan…sonra derin bir ormanda okul vardi ..eski sevgilim dedigim kisi geldi oraya onun yuzu surekli bana karsi guluyordu .oblari sinav yaptim .uyandim..

 3. DevZek (01 Ekim 2015 saat: 11:05)

  Rüyamda annem ben sevgilim hapse giriyoruz ama yuz kizartici bir sucumuz yok. Bi şekilde çıkıyoruz kaciiyoruz çıktığımız da sevgilim ve bana kina gecesi yapıyor annemler bir aanda o kalabalik nasıl geldi omzuma kkirmizi pulluyu nrrden buldular attık bilmiyorum sonra sevgilimle onun ailesne haber vermeye gidiyoruz ttamamlayamadim rüyayı ama sonuna ddogru biz değiliz ama yine hapishane de yatan gebe kadin gördüm uyandım sonra

 4. nuri tat (16 Ağustos 2015 saat: 10:52)

  Rüyamda hastaneye gidiyorum başka bir şehirde ve daha önce de bir kere gitmişi o hastaneye doktora anlatıyorum rahasızlım yanla. Söylüyorsun diyor sona bir den kendim ceza evinde buluyorum orda çok acı cekiyorum suçum ne ne kadar ceza aldım hıc bilmiyorum kimsenide haberi yok ceza evinde oldumda

 5. mehmet (05 Mayıs 2015 saat: 13:55)

  rüyamda nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı hapise giriyorum , hapishanedeki mahkumların çoğu samimi olmadığım tanıdıklarım ve hiç sevmediğim bir kaç düşmanın orada olduğunu görüyorum ve o düşmanımla birşey konuşuyorum sonradan çok pişman oluyorum konuştuğuma.sonra hapishanede memur gibi birine: sicilim bozulduğu için öğretmen olabilirmiyim diye soru soruyorum, oda bana 5 aydan az yatıcağın için olabilirsin diyor.(düşmanım dediğim kişi kız arkadaşımının eski sevgilisi.) eüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden sizden allah razı olsun.

 6. mehmet (05 Mayıs 2015 saat: 13:47)

  rüyamda nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı hapise giriyorum , hapishanedeki mahkumların çoğu samimi olmadığım tanıdıklarım ve hiç sevmediğim bir kaç düşmanın orada olduğunu görüyorum.sonra hapishanede memur gibi birine: sicilim bozulduğu için öğretmen olabilirmiyim diye soru soruyorum, onunla konuşuyorum sonradan konuştuğuma pişmsn oluyorum anlam veremiyorum. oda bana 5 aydan az yatıcağın için olabilirsin diyor.(düşmanım dediğim kişi kız arkadaşımının eski sevgilisi.) eüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden sizden allah razı olsun.

 7. Anonim (05 Mayıs 2015 saat: 13:46)

  rüyamda nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı hapise giriyorum , hapishanedeki mahkumların çoğu samimi olmadığım tanıdıklarım ve hiç sevmediğim bir kaç düşmanın orada olduğunu görüyorum.sonra hapishanede memur gibi birine: sicilim bozulduğu için öğretmen olabilirmiyim diye soru soruyorum, onunla konuşuyorum sonradan konuştuğuma pişmsn oluyorum anlam veremiyorum. oda bana 5 aydan az yatıcağın için olabilirsin diyor.(düşmanım dediğim kişi kız arkadaşımının eski sevgilisi.) eüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden sizden allah razı olsun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,