RuyaTabirleri.com

Rüyada Hapsedilmek

Rüyada hapsedilmek, uzun zamandan beri kötü giden işlerinden ötürü çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, yaşayacağı daha kötü olaylardan ötürü uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması yüzünden çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, bu yüzden rüya sahibinin kendisini bir an önce bu işleri düzeltmek ve sorunları çözmek için geliştirmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Eve Hapsedilmek

Rüyayı gören kişinin çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, bu yüzden artık daha dikkatli olması gerektiğine, yakın bir zaman içinde kendisini çok üzecek ve epey yoracak bir durumla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Odaya Hapsedilmek

Rüya sahibinin karşısına çıkacak iyi insanlar sayesinde içinde bulunduğu kötü durumlardan herhangi bir sorunla karşılaşmadan kurtulacağına, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, bozulan sağlığının yakında düzeleceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve çok büyük mutluluklara sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Bir Yere Hapsedilmek

Uzun bir zamandan beri istediği bir işten ötürü başının pek tekin olmayan kişiler ile muhatap olacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine ve büyük sorunlara sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Bir Eve Hapsedilmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan kötü durumlar yüzünden çok sıkıntılı günler geçireceğine, bu durumdan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi ve dikkatli adımlar atması gerektiğine ancak bu sayede rahat bir nefes alabileceğine ve karşısına çıkacak başka engellere karşı durabileceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hapsedilmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Güneş (23 Aralık 2014 saat: 08:59)

    Rüyamda dedem bir kaç kiz arkadaşımla birlikte beni bir odaya kilitliyor çok uzun süre kaldığımı hissediyorum sonra sadece beni çıkarıyor ve bir sürü leylak parfumu koklatıyor birini seçmeli söylüyor sonra arkadaşlarım kaçmayı başarmış oluyor ve dedeme hakaret ederek balkondan atliyorlar ben de birinin saçını tutuyorum duvara mavi kalemle birsürü yazı yazmışlar onları sildiriyorum sonra utanıyorum. .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,