RuyaTabirleri.com

Rüyada Harabe Görmek

Rüyada harabe görmek, rüya sahibinin duygusal hayatını ve manevi huzurunu bozacak kadar kötü bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, üst üste pek çok melanet yaşayacak, başından belalar ve huzursuzluklar hiç eksik olmayacak, aile içindeki sohbeti ve ağız tadı kalmayacaktır diye tabir edilir. Gözyaşı dökmeye neden olacak haberler almaya, hüzün, keder, gam, sorun ve problem içinde kalmaya alamet eder.

Rüyada Harabe Ev Görmek

Rüyada harabe ev görmek, aksilik üstüne aksilik yaşamaya, kederlenmeye, işini kaybetmeye, aile halkıyla ters düşmeye ve mutluluğunu yitirmeye işaret eder. Kişinin hayatının tamamen alt üst olacağı, hem maddi hem de manevi anlamda zarar göreceği anlamına gelir.

Rüyada Harabeden Çıkmak

Rüyada harabeden çıkmak, rüya sahibinin rahat edeceği, sağlığını, neşesini ve huzurunu geri kazanacağı anlamına gelir. Kişi, sorunlarından, kafa karışıklığından yaşadığı belirsizliklerden kurtulacak, kendisi adına en iyi kararları alacak ve güzel günlere kavuşacak demektir.

Rüyada Harabe Bir Yer Görmek

Rüyada harabe bir yer görmek, o yerdeki bölge halkının basiretsiz, yeteneksiz ve aciz kimseler tarafından yönetildiğine rivayet edilir.

Rüyada Virane Görmek

Rüyada virane görmek, zaman mevhumuna işaret eder. Bir yandan da hasretin ve özlemin biteceğine, ayrılanların kavuşacağına, küslerin barışacağına, düşmanlıkların, kininin ve nefretin son bulacağına işaret eder.

Rüyada Metruk Ev Görmek

Rüyada metruk ev gören kişinin hayatında mutluluk verecek, ferahlık ve esenlik yaratacak, hoş olaylar yaşanacak demektir. Kişinin yüzünü güldürecek sürpriz gelişmeler yaşayacağı ve müjdeli haberler alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yıkık Ev Görmek

Rüyada yıkık ev görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilerin bazıları tarafından arkasından dedikodusunun yapıldığı ile tabir edilir. Dedikoducu ve art niyetli bazı kişilerin varlığına ve onların boş gevezeliklerine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!