RuyaTabirleri.com

Rüyada Harf Görmek

Rüyada harf görmek, tek bir şekilde, kesin yargılarla venet bir yorumla tabir edilemez. Rüyanın yorumu görülen harfe ve rüyanın görülme şekline bağlı olarak değişir. Bu rüyanın elbette genel bir yorumu bulunmaktadır.

Rüyada harf görmek, eğer harfler nizami bir şekilde ve olması gerektiği haliyle görülürse, düzenli, disiplinli ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Eğer harfler dağınıksa ve sırası karışmışsa bu da tam tersi şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin hayatının karışacağı, belirsizleşeceği ve kişinin önünü göremez olacağı anlamına gelir.

Rüyada Harf Yazmak

Bir kişi rüyada bir kâğıt üzerine harfler yazdığını görürse kimsenin bilmediği bazı şeylerin olduğuna ve bunları özenle herkesten sakladığına, kimsenin öğrenmemesi için de büyük çaba gösterdiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir sırrı olduğu ya da bir kimsenin sırrını bildiği ile tabir edilir.

Rüyada Kuranın Harflerini Görmek

Rüyada kuranın harflerini görmek ya da kurandan bazı harfler görmek, rüya sahibinin din konusunda donanımlı ve yeterli kimse olacağına ve herkesin önünde eğilecek kadar ulu ve saygın hale geleceğine delalet eder. İnsanların gözünde önemli ve büyük kimse olmaya yorulur.

Rüyada Sağ Elle Yazı Yazmak

Bir kişinin rüyasında kendini sağ elle yazı yazarken görmesi geleceğinin ve bahtının çok açık olacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine işaret eder.

Rüyada Sol Elle Yazı Yazmak

Rüyada sol elle yazı yazmak, pek de hayırlı değildir ve kişinin bir takım hatalar yapacağına, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına ve insan içine çıkmaya çekinir olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin doğru yoldan sapacağı, kendini şaşıracağı ve bambaşka bir kimse olacağı ile yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!