RuyaTabirleri.com

Rüyada Harf Görmek

Rüyada harf görmek, tek bir şekilde, kesin yargılarla venet bir yorumla tabir edilemez. Rüyanın yorumu görülen harfe ve rüyanın görülme şekline bağlı olarak değişir. Bu rüyanın elbette genel bir yorumu bulunmaktadır.

Rüyada harf görmek, eğer harfler nizami bir şekilde ve olması gerektiği haliyle görülürse, düzenli, disiplinli ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Eğer harfler dağınıksa ve sırası karışmışsa bu da tam tersi şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin hayatının karışacağı, belirsizleşeceği ve kişinin önünü göremez olacağı anlamına gelir.

Rüyada Harf Yazmak

Bir kişi rüyada bir kâğıt üzerine harfler yazdığını görürse kimsenin bilmediği bazı şeylerin olduğuna ve bunları özenle herkesten sakladığına, kimsenin öğrenmemesi için de büyük çaba gösterdiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir sırrı olduğu ya da bir kimsenin sırrını bildiği ile tabir edilir.

Rüyada Kuranın Harflerini Görmek

Rüyada kuranın harflerini görmek ya da kurandan bazı harfler görmek, rüya sahibinin din konusunda donanımlı ve yeterli kimse olacağına ve herkesin önünde eğilecek kadar ulu ve saygın hale geleceğine delalet eder. İnsanların gözünde önemli ve büyük kimse olmaya yorulur.

Rüyada Sağ Elle Yazı Yazmak

Bir kişinin rüyasında kendini sağ elle yazı yazarken görmesi geleceğinin ve bahtının çok açık olacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine işaret eder.

Rüyada Sol Elle Yazı Yazmak

Rüyada sol elle yazı yazmak, pek de hayırlı değildir ve kişinin bir takım hatalar yapacağına, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına ve insan içine çıkmaya çekinir olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin doğru yoldan sapacağı, kendini şaşıracağı ve bambaşka bir kimse olacağı ile yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Harf Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Erva Rümeysa Alparslan (02 Eylül 2015 saat: 10:58)

    Rüyamda önüme üstünde r harfi yazılı olan altın paralar birer birer zamanla düşüyordu.Ben onları yerden alıyordum.Bir yolda yürüyorum ve paralar düşmeye devam etti.Hepsinin üstünde aynı harf yazıyordu.Yürümeye devam ettikçe iki tane insan gördüm.Sonra yola tekrar devam ettim ve bir eve ulaştım. Bu evde ailem vardı.

  2. selin (29 Haziran 2015 saat: 03:37)

    Rüyamda yüzünü hatırlamadığım bir adam artık benimle çalışacaksın digor.yanımızda da sanırsam benimle taşıt bir kız var.üzerinde mavi olku önlüğü var.ayağında topuklu ayakkabılar ve elimde bir tane kurşun kalem var.ama bende bunların hepsinden rahatsızım.kalem neden elimde bilmiyorum.sonra biz üçümüz merdivenleri çıkmaya başlıyoruz.galiba ofise gidiyoruz.sonra yirmi birinci kata geliyoruz.ben camdan dışarı bakıyorum a her yer ağaç ve çok fazla yüksekteyiz.ve ben alfabemizdeki tüm harfleri ağacın üzerinde görüyorum.

  3. ozgul (09 Mart 2015 saat: 11:53)

    tanimadigim bir cocukla sinemaya gidiyordum bir film sectik acik havada bir yeri kapatmislar ve salon tiklim tiklim girmden once beni yanina cagirip optu ve elime elmas seklinde bir kutu verdi iki katli bir kutu ust katinda cok degerli iki kupr ve alt katinda paket lastiklerine takilmis BFT harfleri kupeler cok degerli fakat harfler sadece paket lastigine takili sonra uyandim… tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,