RuyaTabirleri.com

Rüyada Harita Görmek

Rüyada harita görmek, can sıkıcı ve moral bozucu olaylara, kişinin hayatındaki koordinasyonun, düzenin, dirliğine ve huzurun bozulacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kötü günlerden geçeceğine, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, bazen hüsrana uğrayacağına ama inandığı ve emek harcadığı takdirde tüm bunların üstesinden gelmeyi başaracağına alamet eder.

Rüyada Harita Çizmek

Rüyasında harita çizdiğini gören kişinin kafasında bazı planlar geliştirdiğine ve bunları gerçekleştirmek için bir takım yollar aradığına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bir yolculuk yapıp uzun ya da kısa olan bir yola gideceğine delalet eder.

Rüyada Haritaya Bakmak

Rüyada haritaya bakmak, rüyayı gören kişinin bazı aksiliklerle karşılaşacağına bu nedenle de işlerinin aksayacağına tabir edilir. Kişi bir süre bu durumu çözmek ve atlatmak için zaman harcayacak ve buna yoğunlaşacak demektir. Rüya sahibi bu dönemde hem vakit hem de nakit kaybedecek ama buna aldırmayacak, sıkıntıyı yenmenin çarelerine bakacak demektir.

Rüyada Define Haritası Görmek

Rüyada define haritası görmek, kurtuluşa ermeye alamet eder. Kişinin, tüm derdinden, sıkıntısından, ağırlığından, üzüntüsünden ve borçlarından kurtulacağına, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, yeniden ayağa kalkacağına ve yeniden yaşam hevesi bulacağına delalet eder.

Rüyada Kroki Görmek

Rüyada kroki görmek sevinç ve mutluluk yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin geçim sıkıntısının biteceği, işlerinin hafifleyeceği, rahatının ve huzurunun yerine geleceği, üst üste iş siparişi alacağı ve hedeflerine çok yaklaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Plan Görmek

Rüyada plan görmek ya da plan çizdiğini görmek, kişinin korkularını yenmesi ve cesaretini toplayarak, istekleri için mücadele etmeye başlaması ve başardığını gördükçe de işine daha bir sıkı sarılması şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!