RuyaTabirleri.com

Rüyada Haşarat Görmek

Rüyada haşarat görmek, rüyada görülen böceğin büyüklüğüne bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada görülen böcek eğer küçükse, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde gerçekleştireceği çalışmalarda çok büyük kazanç elde edeceğine ya da gireceği ortaklıklarda kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar büyük miktarda gelir sağlayacağına alamet eder. Eğer rüyada görülen böcek büyükse, rüya sahibinin hayat içinde karşısına çıkan olaylardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine ve üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada Haşarat Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük bir rahatlığa sahip olacağına, büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada Haşere Görmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri kendisinde olan ve gittikçe kötü bir hal almaya başlayan rahatsızlığın üzerine gideceğine, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına alamet eder. Eğer rüyayı gören kişi tedavi sonunda iyileşirse sıkıntılı durumda olduğu diğer konularda da çok büyük bir ferahlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Böcek Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük sorunlar yaşadığı bir sırada alacağı çok güzel ve büyük sevinç yaratacak bir haber ile işlerinin düzeleceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine ve hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Böcek Isırması

Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkacak bazı kötü olaylar yüzünden küçük sorunlar yaşayacağına, bu durumdan çok etkilenmemesine rağmen işlerine sorun olarak yansıyacağına, rüya sahibini olumsuz olarak etkileyeceğine ve çok zorluk çekmeden bu durumu bertaraf edeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!