RuyaTabirleri.com

Rüyada Haşere Görmek

Rüyada haşere görmek, önemsiz ve küçük bazı sorunlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatta karşısına çıkacak zararsız ama kendisini sevmeyen bazı kimselerin varlığına delalet eder. Dedikodu yapmaktan zevk alan ama bundan öteye gidemeyen kimselere işaret eder. Rüyada haşere görmek bazen de çok konuşan, bir an olsun susmayan bu nedenle de insanları çok yoran bir kişi ile açıklanır.

Rüyada Haşere Öldürmek

Rüyada haşere öldürmek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin huzura ve esenliğe kavuşacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine alamet eder. Kokulardan, olumsuz düşüncelerden, endişelerden, karamsarlıktan ve umutsuzluktan kurtulmaya ve bu sayede rahat etmeye rivayet edilir.

Rüyada Böcek Yemek

Rüyada böcek yemek iyi değildir, özel hayatında yanlış tercihler yapmaya, hayırsız kişilere gönül kaptırmaya, kendini aşk yolunda feda etmeye fakat karşılığını bulamamaya işaret eder. Rüya sahibinin gönül işlerinden dolayı istediği mutluluğu yakalayamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Böcek Öldürmek

Rüyada böcek öldürmek, rüyayı gören kişinin başarılarına engel olan ve yollarını tıkayan kişilerden ve diğer her şeyden kurtulmayı başaracağına, bu sayede yolunun açılacağına ve hayatına mutluluğun ve huzurun hâkim olacağına tabir edilir.

Rüyada Böcek Tarafından Isırılmak

Bir kişinin rüyasında böcek tarafından ısırıldığını görmesi hayır değildir ve iyi olmayan bazı olayların yaşanacağına, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına ve kendini çok kötü hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Böcek Ezmek

Rüyada böcek ezmek de böcek öldürmek şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle ticaret hayatından rakiplerine karşı önemli galibiyetler alacağına bu sayede daha fazla kazanç elde edeceğine işaret eder. Kişi özel hayatında da canını sıkan, kendisine karşı haddini aşan ve saygı sınırlarını zorlayan kişilere karşı artık taviz vermeme kararı alacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,