RuyaTabirleri.com

Rüyada Haşhaş Görmek

Rüyada haşhaş görmek, rüya sahibinin hak yolundan ayrılmayan, namusunu ve ekmeğine leke sürmeyen, harama el uzatmadan, zinayı aklından geçirmeden, tertemiz ve onuruyla yaşadığına işaret eder. Hak edilmiş rızık ve dünyalık olarak tabir edilir. İşlerin kolaylıkla hallolacağı, başarının, mutluluğun, zenginliğin ve huzurun daim olacağı şeklinde değerlendirilir. Kişinin hayatı boyunca geçim derdine düşmeden, fakirlik ve yokluk yaşamadan, hayırlı bir ömür geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Haşhaş Yemek

Rüyada haşhaş yemek, rüya sahibinin çalışkanlığı sayesinde bolluk ve bereket içinde bir hayat geçireceği, elinin bollaşacağı, rızkının artacağı, işlerinde verimin yükseleceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin boşa çalışmayacağına ve emeklerinin karşılığını alacağına işaret eden bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Haşhaşlı Ekmek Görmek

Rüyada haşhaşlı ekmek görmek, kişinin hakkı olan dünya malını sorunsuz şekilde elde edebileceğine yorulur. Rüya sahibi büyük zahmetler çekmeden, strese girmeden, kimseye laf anlatmak zorunda kalmadan, gergin günler yaşamadan ve mutsuz olmadan payına düşeni alacak demektir.

Rüyada Haşhaş Çiçeği Görmek

Rüyada haşhaş çiçeği görmek, zenginliğe işaret eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın izniyle çok daha rahat ve konforlu günler yaşayacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına tabir edilir.

Rüyada Haşhaş Toplamak

Rüyada haşhaş toplamak, rüya sahibinin işlerinin ve hayatının yolunda gideceği ve evdeki hesabın çarşıya uyacağı anlamına gelir. Kişi, düzenini oturtacak, sabit bir gelire kavuşacak, borçlarından kurtulup, birikim yapmaya başlayacak demektir.

Rüyada Afyon Görmek

Rüyada afyon görmek, karamsar düşüncelere kapılmaya, hayal kırıklığı yaşamaya, yaşam enerjisini ve sevincini kaybetmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin hayattan yana elini eteğini çekeceğine, eve kapanıp, kendine döneceğine, kimseyi görmek, kimseyle konuşmak ve işe gitmek istemeyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Haşhaş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aydilek (13 Mart 2015 saat: 11:25)

    rüyamda bir arkadasin evine diş bulguruna gittim bulgur ve haşhaş yedigimi gördüm ama doymak bilmedim hediye almadigimi hissettim üzüldüm para takayim dedim ama param da yoktu ne yapacagimi bilemedim çok etkisinde kaldim lütfen yorumlarmisin.

  2. pınar (28 Ocak 2015 saat: 14:26)

    Rüyamda tekbir tane haşhaş kozalağı oldunu sandığım bir bitki bu kozalaklı bitkinin içinden ilk önce küçük büssürü böcek çıktı en son büyük kocaman bir böcek daha çıktı o son böcek beni baya bi korkuttu daha sonra o küçük böcekler büyük böceği sırtlarına alıp uzaklaştıktan sonra toprağın altına girdiler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,