RuyaTabirleri.com

Rüyada Hasır Görmek

Rüyada hasır görmek, ailevi ilişkilerin her zaman yolunda gideceğine, kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına yorumlanır. Hasır görmek dini açıdan da kişinin tüm ibadetlerini aksatmadan yerine getirdiğine yorumlanır. Günahtan korkmanın, elini asla harama sürmemenin ve haksızlıklar karşısında dimdik durmanın da işaretidir. Rüya sahibinin her zaman aile görgüsü almış biri olarak hatırlanacağını, evlatlarını da bu şekilde büyüteceğini, saygı ve sevgi içinde geçecek yaşamında zengin olmasa da, her zaman haline şükredip, elindekinin değerini bilerek yaşayacağına yorumlanır. Genç kişiler için mücadeleyle geçecek bir iş hayatına tabir edilir. Küçük tasarruflar yaparak geleceği garanti altına almak manasına da gelir.

Rüyada Hasır Sepet Görmek

Geçmişte adımları atılan bir işin bugünlerde sonuç vermesi anlamına gelir. Bir iş yeri açmak anlamına gelen rüya, küçük yatırımlar yaparak para biriktiren kişinin ev veya arsa alacak kadar para sahibi olduğuna ve bugünlerde karşısına çıkacak bir fırsatı değerlendireceğine tabir edilir. Hasır sepet kalabalık bir aileye sahip olmak, bekarlar için kalabalık ailesi olan biriyle evlenmek manasındadır. Güvende olmak, dedikodulardan uzak yaşamak, düşmanların kişiye zarar vermesini engellemek manasına da gelir.

Rüyada Hasır Kilim Görmek

Meşakkatli bir yola çıkmak demektir. Hem iş, hem de manevi anlamda bir yolculuğu ifade eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kimseden çok etkileneceğini, bu kişinin iradesine ve hayat görüşüne saygı duyup, imreneceğini, onun gibi olabilmek adına kendisini değiştirmek için mücadele vereceğini tabir eder. Manevi değişimin, maddi konulardan uzaklaşmanın ve iç görü ile hareket etmenin işaretidir.

Rüyada Hasır Görmenin Psikolojik Yorumu

Dağılmış bir aileye mensup olan kişilerin yeniden aile olabilmek için gösterdikleri çabaya işarettir. Genellikle rüya sahibinin günlük yaşamında aile üyelerini birleştirmek ve bir araya getirmek için gösterdiği çabanın ifadesidir. Yalnız kalmaktan duyulan kaygıyı ve karmaşık bir ruh hali içinde olunduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!