RuyaTabirleri.com

Rüyada Haşlanmış Et Görmek

Rüyada haşlanmış et görmek, hayırlı bir kız evlat sahibi olmak demektir ve bekar kişiler için de tez zamanda evlenme kararı alacaklarını işaret eder. Hayırlı olayları niteleyen rüya, kısmetleri kapanmış olan kişilerin beklemedikleri insanların aracılığı ile pek çok insanla tanışacaklarını, işlerinin düzeleceğini, yaşadıkları mali zorluklardan kurtulacaklarını da işaret eder. Haşlanmış et gören kişinin evinin kapısından hastalık girmez ve her zaman hane içinde birlik beraberlik olur. Güzel ahlaklı çocuklara, helal kazanç elde etmeye ve alınan her türlü malın kişiye daha da büyük kazançlar sağlayacağına, isteklerin tek tek yerine geleceğine de tabir edilir. Haşlanmış et dua kapılarının açık olduğunu da gösterir ve kişinin günahlarından tövbe edip, Allah’a sığınması halinde kalbinden geçen tüm hayırlı isteklerinin gerçekleşeceği müjdesini de verir.

Rüyada Haşlanmış Et Yemek

Hayırlı bir rüyadır ve gören kişinin ayağının tökezlemeyeceğini, hayırlı işlere imza atacağını bildirir. Kalabalık bir sofrada haşlanmış et yemek, elindeki parayı, malı, mülkü başkalarıyla ve özellikle de geçim sıkıntısı çeken, ihtiyacı olan, yoksul insanlarla paylaşan rüya sahibinin çok büyük sevaplar kazanacağını tabir eder. Aileden insanlarla haşlanmış et yemek, herkesin huzurunun yerinde olacağına ve hastalıktan, geçim sıkıntısından uzak bir aile yaşantısına yorumlanır.

Rüyada Et Haşlamak

Rüya sahibinin arkasından hoş olmayan sözler sarf eden ve her fırsatta kişiye olan kıskançlığını dile getiren birinin varlığına yorumlanır. Öte yandan kişinin haram lokma yememek adına her adımına dikkat ettiğine ve kazancında alın teri dışında başka bir şey olmadığına, çevresindeki düşmanlarına, çekemeyenlerine inat çok huzurlu, maddi açıdan rahat, sağlıklı ve huzur dolu bir hayat geçireceğine de delalettir.

Rüyada Haşlanmış Et Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayatını çok derin şekilde etkileyecek önemli bir karar vermesi gerektiğine ve dönüm noktasında olduğuna işarettir. Başarı odaklı olunduğuna ve iş konusunda zaman zaman despot tavırlar gösterildiğine de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!