RuyaTabirleri.com

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta görmek, rüyayı gören kişinin dünyanın nimetlerinden gönlünce ve ziyadesiyle nasiplenecek kadar şanslı ve kısmetli olduğuna işaret eder. Bereket olarak kabul edilir ve rüya sahibinin yaptığı işlere gösterilen alakanın çoğalması, gece gündüz demeden üzerinden düşünüp kafa yorarak ortaya koyduğu fikirlerinin hak ettiği takdiri alarak, kullanılması ve böylece kişinin maddi ve manevi olarak huzuru yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Soymak

Rüya sahibinin nefes tüketerek, elleri ve ayakları nasır tutarak, beli bükülerek çalışacağına ve mutlaka emeklerinin karşılığını alacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin temkinli şekilde başarıya ve zenginliğe ilerlediğine alamet eder.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Yediğini Görmek

Rüya sahibinin zamanı ve yeri geldikçe tüm arzularının ve isteklerinin bir bir gerçek olacağına ve bu durumun kişiye yüksek motivasyon sağlamakla birlikte, umut ve mutluluk vereceğine işaret eder. Sebat ederek, beklemenin meyvelerini toplayarak, gönül hoşluğuna kavuşmaya yorulur.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Sarısı Yemek

Büyük kısmet ve bitmeyecek zenginlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin tüm sülalesine hatta belki de torunlarının torunlarına yetecek oranda ve hatırı sayılır düzeyde bir serveti olacağına, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine ve yaşamın her türlü güzelliğinden istediğince nasipleneceğine rivayet edilir.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin malının ve parasının devamlı olması ve sahip olduğu maddi varlığında üst düzeyde bulunması nedeni ile sadaka ya da zekât vermeye niyet ettiğine ve bunu da en doğru şekilde yani ihtiyaç sahiplerine ulaşacağı şekilde yerine getireceğine tabir edilir.

Rüyada Haşlanmış Yumurtadan Civciv Çıkması

Bir kimse eğer rüyasında haşlanmış bir yumurtanın içinden civciv çıktığını görürse o kişi çifte mutluluk ya da çifte şans yaşar diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ayse (18 Aralık 2014 saat: 09:12)

  Rüyamda kız kardeşim babam ve eşi ben babama kahvaltı hazırlamak istiyorum kız kardeşim yumurtayı koyuyor sonra yumurtayı soymak için aldığımda yumurta parçalanmış halde görüyorum ve böyle araba içinde dağ tepe gidiyoruz sonra kız kardeşimin eşi ve yeğeni bana mont veriyor siyah bir mont onu deniyorum ve mont bana çok uzun geliyor sonra damadın yigeni giyiyor bana yanlış gidin diyor ve düzeltiyor

 2. arzu (05 Temmuz 2014 saat: 15:49)

  ruyamda bir mutfaktayım ocakta tava var.yumurtayı kırıyorum sarısı tavaya düştükten sonra kabugunun içinde yagda kızarmış rendelenmiş peynir görüyorum, bunu yumurtanın içine nasıl koymuşlar diyorum.sonra 2. yumurtayı kırıyorum bakıyorum haşlanmış yumurta, 3.yü kırıyorum bakıyorum oda haşlanmış yumurta sinirlenip yumurtaları fırlatıyorum lavaboya ama tavada başka yumurta varmış.tuz atmak istiyorum bişey katıyorum içine ama meger tuz diye içine sıktıgım sprey böcek ilacıymış.sinirlenip tavayıda fırlatıyorum.o arada biri bana ufak cam mumlukta su veriyor. suyu içiyorum sonra dibine bir bakıyorum çok pismiş.midem bulanıyor ve uyanıyorum.yorumlarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler…

 3. leyla aksakal (05 Haziran 2014 saat: 15:38)

  rüyamda bir evin penceresinden baktımki dışarda çok büyük bir sofra hazırlanmış büyük dikdörtgen bir alan bardı bir metre genişlikte taş vardı çok uzundu dikdörtgendi onun üzerine yemekler hazırlanmıştı içiyse çok derin bir yerdi ve yukardan bakınca yumurtalar çok büyük görünüyordu yemek için aşağı indiğimdeysede yumurtaların çoğu yenmişti az kalmıştı onuda çocuklarıma yediriyordum ve çocuklarımın o derin yere düşmesindende korkuyordum komşumuzda o yumuttadan alıp yedi ve ben çok sinirlendim görmüyomu zati azkaldı diye bende bir lokma yedim ve gerisini hatırlamıyorum bukadar

 4. nurten özan (22 Mayıs 2014 saat: 00:29)

  Rüyamda biri ablam, diğer kuzenim ve biri de arkadaşım olmak üzere 4 kişi öğrenci olduğumuz için ev tutacaktık. Ancak bulduğumuz bir ev zemini yeni betonla sıvandığı için ben vazgeçtim ama ablam kuzenim ve arkadaşı orada kaldılar. Ben erkek arkadaşımı aradım ve onun evinde kalacağımı söyledim. Gittiğimde bir tencere dolusu yumurta kaynatmıştı ve onun da arkadaşlarıyla oturup soymaya başladık. Beni arkadaşlarına tanıtıyordu o sırada yer olmadığından dizinde oturuyordum onun, ve öylece uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,