RuyaTabirleri.com

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta görmek, rüyayı gören kişinin dünyanın nimetlerinden gönlünce ve ziyadesiyle nasiplenecek kadar şanslı ve kısmetli olduğuna işaret eder. Bereket olarak kabul edilir ve rüya sahibinin yaptığı işlere gösterilen alakanın çoğalması, gece gündüz demeden üzerinden düşünüp kafa yorarak ortaya koyduğu fikirlerinin hak ettiği takdiri alarak, kullanılması ve böylece kişinin maddi ve manevi olarak huzuru yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Soymak

Rüya sahibinin nefes tüketerek, elleri ve ayakları nasır tutarak, beli bükülerek çalışacağına ve mutlaka emeklerinin karşılığını alacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin temkinli şekilde başarıya ve zenginliğe ilerlediğine alamet eder.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Yediğini Görmek

Rüya sahibinin zamanı ve yeri geldikçe tüm arzularının ve isteklerinin bir bir gerçek olacağına ve bu durumun kişiye yüksek motivasyon sağlamakla birlikte, umut ve mutluluk vereceğine işaret eder. Sebat ederek, beklemenin meyvelerini toplayarak, gönül hoşluğuna kavuşmaya yorulur.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Sarısı Yemek

Büyük kısmet ve bitmeyecek zenginlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin tüm sülalesine hatta belki de torunlarının torunlarına yetecek oranda ve hatırı sayılır düzeyde bir serveti olacağına, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine ve yaşamın her türlü güzelliğinden istediğince nasipleneceğine rivayet edilir.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin malının ve parasının devamlı olması ve sahip olduğu maddi varlığında üst düzeyde bulunması nedeni ile sadaka ya da zekât vermeye niyet ettiğine ve bunu da en doğru şekilde yani ihtiyaç sahiplerine ulaşacağı şekilde yerine getireceğine tabir edilir.

Rüyada Haşlanmış Yumurtadan Civciv Çıkması

Bir kimse eğer rüyasında haşlanmış bir yumurtanın içinden civciv çıktığını görürse o kişi çifte mutluluk ya da çifte şans yaşar diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!