RuyaTabirleri.com

Rüyada Hasta Kadın Görmek

Rüyada hasta kadın görmek, ağırlaşan, yürümeyen ve bir türlü istenilen düzeye gelmeyen işlere işaret ederken, kişinin sürekli sabrını zorlayan insanlarla karşılaştığını, ailesinde ve yakın çevresinde kendisine anlayış göstermeyen, bencil insanların varlığına alamettir. Vaktinden önce gelen bir misafirin veya eve gelen ama kişinin huzurunu kaçıran bir bayanın da işareti olan rüya, istenmeyen işlere girişmek hatır gönül veya rica kırmamak adına gönülsüzce sorumluluk almak manasındadır. Hasta kadın gören kişiler ailelerindeki kadınlarla sorunlar yaşayabilirler. Özellikle anne tarafından akrabalarla yaşanacak bir krizin, mal paylaşımında sorun çıkmasının ve akrabalar arasında kişinin kendisi, ailesi ve yakınlarıyla alakalı yapılan dedikodular nedeniyle tartışma yaşamaya da delalettir. Kişinin fakirleşmesine neden olacak bazı tecrübeler yaşanacağının altını çizerken, duygusal anlamda çok hassas olunan bir süreçten geçildiğini de bildirir.

Rüyada Hasta Kadını Ziyarete Gitmek

Gerçekte de hasta ve tanınan birinin ziyaretine gitmek o kimseye yapılacak bir yardıma yahut bu bayanın rüya sahibinden önemli bir istekte bulunacağına alamet eder. Tanınmayan ve kim olduğu bilinmeyen bir hasta kadını ziyarete gitmek ise gönülden yapılacak büyük bir bağışa, zor durumda olanlara el uzatmaya ve çok büyük sevaplar kazanmaya alamet eder. Bir ayrılığa da dikkat çeken rüya, gerçek hayatta kişinin sevdiği birinin ani bir ameliyat geçireceğine, mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine de yorulur.

Rüyada Hasta Kadının Öldüğünü Görmek

Hasta birinin öldüğünü görmek önce kişiyi üzen ama netice itibariyle hayırlara vesile olan olayların yaşanacağını bildirirken, ailevi meselelerde çözümsüzlükler yaşanacağını, stresli günler geçirileceğini de tabir eder. Bir işten ayrılmak, eşle boşanmak ve her türlü kişiyi kederlendiren durumların sona erişi, yeni bir hayatın başlaması manasına gelir.

Rüyada Hasta Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayatında çok önemsediği biriyle iletişim kurmakta zorlandığı veya bu kişinin uzağında kaldığı için üzüntü duyduğu, yeniden sağlıklı bir iletişim kurma arzusunda olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!