RuyaTabirleri.com

Rüyada Hasta Köpek Görmek

Rüyada hasta köpek görmek, bir dostun ihtiyaçlarına cevap vermek veya bu kimsenin bir derdine derman olmak adına elden gelen tüm çabayı göstermek demektir. Sevilen bir kişinin düştüğü zor durumdan kurtulmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine yorumlanırken bu yardım maddi de, manevi de olabilir. Kişinin yapacağı yardımlar neticesinde ömür boyu kendisine minnettar kalacak insanların olacağına ve büyük sevaplar işleyeceğine alamettir. Güzel ahlaklı, herkes tarafından sevilen biri haline gelmek, yaptığı doğru işler sayesinde herkesin güvenini kazanmak anlamına da gelir. Rüyanın bir başka yorumu da bir süredir ihmal edilen veya haber alınamayan bir dostun üzüntüsüne şahit olarak vicdan azabı çekmek ve bu kimseye el uzatarak onu düştüğü müşkül durumdan kurtarmak için seferber olmak demektir.

Rüyada Hasta Köpeği Tedavi Etmek

Hasta bir köpeği tedavi ederek iyileştirdiğini gören kimse yaptığı yardımlarla birinin hayatında çok önemli bir yere sahip olacağını, bu kimsenin büyük bir derdine derman olarak hayır duası alacağını tabir eder. Dostluklarına ve ailesine değer veren, onları her an koruyup kollayan biri olunduğuna vurgu yapan rüya sorumluluklarını asla ihmal etmeyen rüya sahibinin bu kişilik özellikleri sayesinde hayat boyu çevresinde çok sevilen ve güven duyulan bir kimse haline geleceğini işaret eder.

Rüyada Hasta Köpek Yavrusu Görmek

Yeni başlayan bir dostluk ya da arkadaşlıkta kişinin çok da istekli olmamasından ötürü bu bağın güçlenmeyeceğine yorumlanır. Bir çocuğa koruyucu aile olmak ya da çocuk evlat edinmek gibi anlamlara da gelen rüya, hayır işleri yaparak manevi açıdan zengin bir hayat sürmeye de yorumlanır.

Rüyada Hasta Köpek Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli vicdan muhasebesi yapan kişilerin her zaman en iyiyi yapmak için uğraş verdiklerini ve hayatlarında hataya yer vermemek adına her anlamda titiz şekilde yaşadıklarına yorulur. Sadece kendisini değil, çevresindeki kişileri ve doğayı da korumaya çalışan ve her canlıya saygı duyan aşırı hassas, duygusal kimselerin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!