RuyaTabirleri.com

Rüyada Hasta Olmak

Rüyada hasta olmak, aksi şekilde tabir edilir. Yani hayırlara işaret eder. Rüyasında hasta olduğunu gören kişi, şifa bulur. Beden ya da gönül rahatsızlıklarının her türlüsüne ilaç bulur, bedeninde de gönlünde de iyileşmeyen yaraları iyileşmeye başlar. Rüya sahibi için yeninden can bulmak ve dertlerden uzaklaşmak anlamına gelir.

Rüyada hasta olmak, başarılara, işinde terfi almaya, hayatın zaferlerle ve ardından gelecek olan mutluluklarla dolmasına tabir edilir. Rüyada hasta olmak, hayır bulmaya vesile olacak olaylara ve kişilere delalet eder.

Rüyada Hasta Görmek

Mutluluk anlamına gelir. Kötü giden bir işin, iyileşme göstermesine ve olumlu yönde ilerlemeye başlamasına delalet eder. Rüya sahibi için sevindirici sözler işitmek anlamına gelir.

Rüyada Hastanede Olmak

Rüya sahibi için vicdan muhakemesi yapmaya işaret eder. Hastane rüya sahibinin kalbi ve beyni ile tabir edilir. Pişman olup, hak yolunda adım atmaya ve günahlarının bedelini ödemek için hazır olmaya yorulur.

Rüyada Kanser Olmak

Olumlu bir rüya değildir ve hayırlı olduğu yorumu yapılamaz. Rüya sahibi için zorluk çekmeye ve üzülmeye yorulur. Rüyasında kanser olduğunu gören kişi, gözlerini uzaklara dikip, uzun uzun düşüneceği, dalıp dalıp gideceği bir maraz yaşayacak demektir.

Rüyada Grip Olmak

Hayatın olumsuz yönde değişmesine ve iyi giden şeylerin bozulup tersine dönmesine işaret eder. Rüyasında grip olduğunu gören kişi, işlerinde hayal kırıklığı yaşayacak, çok sevdiği kişiler tarafından hüsrana uğrayacak ve sıkıntı içine düşecek demektir.

Rüyada Ameliyat Olmak

İşlerin hafiflemesine, rüya sahibinin rahat bir oh çekmesine tabir edilir. Rüya sahibi için rahata ermek, mutluluk bulmak, keyif sürmek ve hayırlı olaylar yaşamak anlamına gelir. Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sıkıntıları, dertleri ve çektiği çileler biter ve bu sayede de yüzü güler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hasta Olmak İle İlgili Rüyalar;

  1. meral (19 Şubat 2014 saat: 09:22)

    Bir ay önce kanser nedeniyle vefaat etmiş olan arkadaşımı iş çıkışında servisle giderken işyerinin çıkış kısmında üçgen şeklinde yeşil cimlerle kaplı bir alanda takla atıp spor yaparken gördüm üzerinde siyah renkte kenarında pembeyle mor arasında bir renkte çizgisi vardı servisle yanından geçip gittik ama o bizi görmedi bunun arkasından baska bir arkadaşımın annesini pijamalariyla sokakta otururken daha iyi bir sağlık durumuyla gördüm yanina oturup çok iyi görünüyorsun deyip konuşuyorum sonra aceleyle hastaneye gitmeye çalisiyorum ama neden gittigimi bilmiyorum büyük bir koprunun altinda golgeden kaynaklanan bir karanlık var köprünün üzerinden annem ve ablam nereye gidiyorsun diye sesleniyor kafamı kaldırıp bakıyorum hastaneye gidip hemen geleceğim diyorum kafamı ceviriyorum sağ tarafım da üç köpek benim olduğum tarafa dogru ağır ağır geliyorlar ama gayet sakinler saldirgan degiller biri siyah benekli bedeni beyaz diger ikisini hatırlamıyorum uyandım

  2. aslı (14 Ocak 2014 saat: 12:13)

    Merhabalar ben şöyle bir rüya gördüm;
    Rüyamda hastaydım ama nasıl bir hastalık olduğunu hatırlamıyor annem falan var.Sonra iyileşiyorum sanırım ama daha sonra üst dudağımın iç kısımından aşağıya uzayan etler görüyorum.İnce ince iplik gibi bir sürü et parçası uzamış çeneme kadar anneme anlatmaya çalışıyorum konuşamıyorum korkuyorum yanımda annem var ona gösteriyorum birde küçük çocuklar var bu küçük çocuklar yeğenlerim ve erkek kardeşim.teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,